Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetek be és milyen...

Mit vehetek be és milyen mennyiséggel, hogy köhögésem enyhüljön, a lázam enyhüljön, de a babucinak ne ártsak vele? És mit tanácsoltok, ha ezt a diétás ételeket nem bírom, és többet szeretnék enni.

Figyelt kérdés
28 Hetes terhes vagyok. A cukorteszt 8,7-es értéket mutatott. Megkaptam a diabetikus étrendet orvosomtól de: tegnap óta köhögök és magas lázam van.
2009. márc. 18. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lázra mindenképp vegyél be rubophent vagy panadolt, mert a láz jobban árt a kicsinek, mint a gyógyszer. Köhögésre házi praktika: sertés zsíros pakolás a mellkasodra és hátadra, vagy ha ez nagyon nem fekszik, akkor én 2szer vettem be ill. ittam ACC600-at, napi 1et, és teljesen rendbetett. De célszerű megkérdezni a háziorvosodat, biztos tud olyat adni, ami használhat. De ha bemész gyógyszertárba, biztosan tudnak olyan homeo-s bogyókat adni, amik nincsenek hatással a babára.

Diétát első időben célszerű nagyon pontosan betartani, ha éhes lennél akkor egyél olyan gyümölcsöt és zöldséget, amit a diéta megenged.

2009. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Köhögés és nyákosodás témában a sinupret drazsét tudom ajánlani, azt kifejezetten kismamákra tesztelték. Én is használtam, rendesen kikormolt, három nap alatt kigyógyultam :)

A többi kérdéssben nem tudok használható tanácsot!

Üdv 21 hetes km

2009. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!