Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE I. számú Klinikán babás...

SOTE I. számú Klinikán babás szobák vannak? Az újszülöttek az anyukákkal maradhatnak végig? Üdv 33 heteske

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy harminc ágyas Gyermekágyas Osztály, ott 24 órás rooming-in rendszer van, tehát ha oda kerülsz, éjjel-nappal veled lesz a baba. 6 szoba 4 ágyas, és két szobának van egy közös fürdőszoba, valamint van két egyágyas, és két kétágyas, ide olyanok kerülnek, akik kérik. Persze garancia nincs, hogy sikerül is, hiszen ha éppen tele van, amikor szülsz, akkor marad a négyágyas.

Előfordulhat, hogy tele az osztály, és nem tudsz aznap odakerülni, csak másnap, arra az időre valamelyik másik osztályon kapsz ágyat, ahol viszont a baba nem lehet veled. Ő azidő alatt az újszülöttosztályon van, ahova természetesen lemehetsz, sőt beülhetsz egy kórterembe is, ahol cicire helyezheted. De ha szerencséd van, egyből lesz helyed, és akkor nem kell elszakadnotok.

2009. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A SOTE1-en dolgozik a legjobb orvosgárda, és jók a szülésznők is, viszont az újszülött osztálytól ne várj sokat. Sok a bunkó nővér és csecsemős. Tisztelet a kivételnek. Én másfél hónapig feküdtem kórházban, s ebből az újszülött osztályon eltöltött 5 nap volt a leggyalázatosabb 5 nap az egész idő alatt. Sokszor úgy beszéltek velünk mint a kutyákkal. Szekrényed, helyed alig van a szobában, s császár után sincs gyakorlatilag fizikai segítséged. A babát viszont hozzád vágják, hogy gondozd! Apukája nem jöhet be, csak a huzatos folyosón láthatja, ha nem sajnálod oda kivinni a babádat...stb.
2009. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már én is hallottam, hogy a SOTE I-en nem túl kedvesek a csecsemős nővérek, már előre félek tőle. Mint kezdő anyuka reménykedtem, hogy azért majd egy-két dologban segítenek, lehet, hogy túl naív vagyok:(


Köszi a válaszokat!

2009. márc. 19. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!