Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az a kis dudor az alhasamban,...

Az a kis dudor az alhasamban, már a kisbaba növekedését jelzi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
14 hetes leszek holnap.
2009. márc. 18. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Már valószínű. A babádnak kell a hely és nő a méhed. Ez a vékonyabbaknál picit másképpen látszik! Nekem is látszott már a pocim a 14. héten, én kicsit husisabb vagyok.
2009. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14-16 hetesen nekem meg nem latszott a hasam napkozben, de estenkent es foleg reggelre amikor haton fekudtem volt 1 tojas nagysagu dudorom, a hasam tobbi resze pedig total lapos volt! Ahogy nott a baba ez a pupocska is egyre nagyobb lett-igy tudtam kovetni a novekedest(valoszinu a mehemet ereztem). Parom amikor megsimogatta a `pupot` eloszor meg is ilyedt, kis alien volt/van a pocakban! Minden jot ;-))
2009. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!