Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek magas a pulzusom?

Mit tegyek magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
Nagyon magas a pulzusom 120-as általában.lesz baja ettől a babának a multkor a pici szívverése 170 volt. nagyon aggódok a háziorvos nem mond rá semmit. 25hetes kismama
2009. márc. 18. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szia nem tudok sajnos válaszolni a kérdésedre,de nyugodj meg hivd fel a védönöd ö hamarabb tud válaszolni mint a házi orvos probáld meg.

nyugi boldog baba várást!

2009. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt magas pulzusom a terhesség során 2szer.Volt hogy a 130-at is elérte.Másodszor Kardiologián is voltam.Mindkétszer átmeneti volt magátol szünt.Én arra gondoltam ilyenkor nőt,fejlődött jelentősebbet a bébike és a szivem probálja ezt kompenzálni.De mond az orvosodnak,engem is ő küldött el vizsgálatra.Kaptam Betaloc gyógyszert,de mivel elmultak a panaszaim nem szedtem.Lehet,hogy az idő is közre játszik.
2009. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy szívbetegségem ami miatt néha akár 200 is lehet a pulzusom. Eddig panaszmentes voltam,de ennél a terhességnél elég sok rohamom jött elő. Azonnal bementem az ügyeletre(nem a szülészetre) és ott 1 napos megfigyelésen voltam. Azt határozottan kijelentették hogy a babát ez nem érinti,ez miatt ne aggodjak. Arra kell figyelni hogy spiropent és verpamilt ha kapnál (visszatartó bogyók) akkor jelezd a magas pulzus számot mert ezek még megemelik. Ide tartozik a diaphylin is. Én pl a spiropent a szivem miatt nem kaphatom de a diaphylint igen,de konzultálonm kell egy kardiológussal havonta. De mint mondtam nekem szivbetegségem van. További boldog babavárást. 31 hetes pocis
2009. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első lépésben próbáld meg a magnéziumot,nekem attól lejjebb ment a 120 körüli pulzusom.
2009. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!