Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki iszik még limonádét a...

Ki iszik még limonádét a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én rengeteg limonádét megbírok inni,napi.2-3litert.Iszik más is limonádét?19hetes km.
2009. márc. 18. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron voltam a harmadik harmadban,állandó hőség volt, liter számra ittam a hideg limonádét. Nagyon jól esett. Azon nőtt fel a pocaklakó.:)
2009. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elején ittam literszámra, cukor nélkül jéghidegen, attól mérséklődött a hányingerem. Most már csak cukrosan bírom/bírnám meginni, de úgy meg nem akarom, mert tartok a magas vércukortól. Te cukorral iszod, vagy anélkül is jól esik?
2009. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz én még csak 11 hetes vagyok, de sok limonádét iszom persze cukor nélkül. Nagyon jól esik mert már unom az ásványvizet.

:)

2009. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most kaptam rá...eddig nem nagyon jött be, de egy pár hete szinte azon élek:) Édesitöszerrel gyártom literszámra, a párom is odavan érte:)

29 hetes km

2009. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cokorral iszom,de egy 1.5literes flakonba van megcsinálva az alján van egy kis cukor,de ha nem azt akkor izesitett ásványvizet iszom.A pickvik teákat már unom,
2009. márc. 18. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

A 14:14 kismamának üzenem, hogy kerülje az édesítőszert!

A terhesség alatt csak cukorral igya!

A védőnőm mondta, hogy nem szadad mással édesíteni!

Azért kérdezz rá te is!

Boldog babavárást!

2009. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sok limonádét iszok mostanság! :) Valahogy jól esik. És cukorral.

28hetes

2009. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!