Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én lennék ilyen érzéketlen,...

Ketteske kérdése:

Én lennék ilyen érzéketlen, vagy más is van igy ezzel?

Figyelt kérdés

A férjem mindig azt kérdezi, hogy szeretem-e már a babát a hasamban.

25 hetes vagyok és nem tudom neki őszintén azt válaszolni, hogy igen. Gondolom szülés után minden más lesz. Nyugtassatok meg légyszi!


2009. márc. 17. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Ez termeszetes hogy nem szereted meg,hisz csak elkepzeled Ot,en 19 hetes vagyok es csutortokon megyek 3D-re,talan akkor kozelebb kerul majd a szivemhez.Persze elkepzelem hogy milyen aranyos lesz,titokban kislanyra vagyok mert mar van egy 11 eves fiam,egyszoval en sem mondhatom hogy jaj de imadom mar.
2009. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én már túl vagyok jópár 4D-n, a felvételen tök kis cuki a fiam, de szeretni nem tudom. :(
2009. márc. 17. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze,hogy más lesz!Amikor megszületik és a melledre teszik,akkor érzed majd igazán,hogy anya lettél.Esetleg nem az a gondod,hogy kisfiad lesz?Titokban lányt vártál?
2009. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem. Mindig is fiú párti voltam. (Apuka akart lányt)
2009. márc. 17. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Félre ne érts, nem bántani akarlak ezzel, de én már most imádom! Ma végre van Róla felvételünk is és tündéri! Még csak 16 hetesek vagyunk, de én már most úgy érzem, hogy tényleg különleges kapcsolat van köztünk.

Nekem tavaly volt egy elhalt terhességem, nagyon megviselt és szerintem ezért is kötődöm Hozzá enyire. Nem tudom hány éves vagy, mennyire vagy érzelgős, de szerintem ezek mind mind kihatnak rád! Minden ember más, indulj ki ebből! :-)

2009. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így voltam vele. Mindenhol azt olvasni,hogy beszélgess a pocaklakóval,stb. Nekem a pocaksimin kívül más nem ment. Nem éreztem úgy hogy ez én lennék. Aztán amikor megláttam azt a kis maszatos,fekete hajú kis "vakarcsot" szerelem volt első látásra! Azóta is tart a kölcsönös rajongás. :) Úgyhogy nyugi,nem vagy ezzel egyedül! Boldog babavárást és könnyű szülést!
2009. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnőm is így volt vele, sőt a szülés után is, egyszerüen nem tudta szeretni, és depressziós lett. Viszont azóta imádja, nem tud nélküle élni! :-) Mindenki más! Én 13 hetes vagyok és beszélek hozzá, meg simi-simi, nagyon imádom, mert megérdemli. Én egyedül maradtam vele a párom, nem akarja, és ezért duplán szeretem! :-)
2009. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Ne haragudj nem akarlak megbántani de nem értelek én még csak 7 hetes vagyok de már most alig tudom kivárni az ultrahangot és igenis szeretem a babámat pedig még picike.Már most beszélgetek vele és annyira örülök neki és szeretem.
2009. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En szerettem a babam a hasamban is, bar en meg egyaltalan nem ereztem magam anyanak. Persze ez a babam iranti szeretet kesobb tovabb fejlodott. Nekem nem is a megszuletesekor tortent az attores. Mindig azt gondoltam, h a nagy meghatottsagtol sirni fogok, amikor eloszor a kezembe lesz a pici. Nem igy tortent. A kezdeti idokben is inkabb "automatikusan" lattam el. Ahogy telt az ido, es ahogy egyre inkabb bekapcsolodott a csaladunkba a fiam, ahogy "megnyilt" az elmeje, es mar nem csak evett-ivott-aludt-kakalt kombo allt fenn, egyre inkabb belopta magat a szivembe. Most meg csak 4 honapos, de kezzel labbal kommunikal velunk, onallo egyenisege kibontakozoban van. Most mar kimerem mondani, h IMADOM!!!!
2009. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a babám de már kezdek mérges lenni mert semmi jele a szülésnek és mára vagyok kiírva. És már tényleg teher 3700g.
2009. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!