Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire érzéketlen lennék?

Ennyire érzéketlen lennék?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki legjobb haverom,és akinek úgy tűnik egy ideje nagyon bejövök és mindig kitalál valamit.Nekem is tetszik,jófej,de jó lenne havernak is maradni,meg mittudomén,amit akar.


Zavarbaejtő kérdésekkel áraszt el,például múltkor biológiaórán csakúgy megkérdezte,hogy "te is szerestsz?". hát,köpni-nyelni nem tudtam,és azt hittem rosszul hallottam,és kérdeztem,hogy mivan?! De akkor valami olyasmit mondott halkan,hogy hagyjam,aztán még halkabban hozzátette,majd máskor...


Én nem vagyok az a "amitgondolokkiismondom" tipus,sőt,keveset beszélek,meg zárkózott vagyok,de fejben el tudok képzelni mindent,amit bármennyire próbálok teljesiteni,megakadok abban,hogy szégyenlős vagyok,és inkább feladom.


2009. szept. 30. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát bele tudom érezni magam a srác helyébe. valószínüleg próbálja a tuttodra adni, hogy bejössz neki. hát szorítok neki.
2009. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én attól félek,hogy hülyének néznek,mert már volt néhány kinos eset... :S
2009. okt. 1. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Most őszintén.. Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások??

Fiatal vagy. Élni kell! Ha neked is bejön hát hajrá! ;) De ha előrukkolna avval, h neki mennyire bejössz, akkor te is kiöntheted neki a szíved! És természetesen mindenféleképpen mondd el neki, hogy nem szeretnéd, ha ez az egész a barátságotok rovására menne ki!!

Amúgy nekem volt 1 barátom aki azt mondta, h a volt csajaival sosem tartja a kapcsolatot.. És hát szakítottunk erre utána én voltam az ő lelki szemetesládája.. Ez nekem nem volt túl jó! Fontold meg, hogy mit szeretnél!! Sosem lesz ugyan olyan egy barátság, ha már előtte volt köztetek valami.. :) :(

2009. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) tudom,hogy nem lenne ugyanolyan,de én szeretném kipróbálni. Ha talán akkor kérdezne ilyeneket,hogy "akarod,hogy lesmároljalak?" stb,amikor nincs valami ismerős a közelben,akkor belemennék,de nem az a romantikus tipus :)
2009. okt. 3. 20:09
 5/7 A kérdező kommentje:
most attól félek feladja az egészet,mert nem ugrok csakúgy a nyakába mindenki előtt :S
2009. okt. 3. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

:D Válaszolj cselesen, légy rafinálj, készülj fel ;)

Pl: Te is szeretsz?

Erre magabiztosan visszamosolyognék, és mondanám: Szerintem is idilli tantárgy ez a biosz... :D ;)


:D Legyél rafinált, de magabiztos, mosolyogj, és soha ne adj konkrét választ, de ne is rázd le :D

2009. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sya! Szerintem előszőr azt döntsd el, hogy csak haver akarsz-e vele maradni...Ha tényleg jó haverok vagytok akkor tudja, hogy milyen lány vagy és szerintem egy apró jelzéssel is megelégedne, pl. egy mosoly :)

Sok szerencsét neked és a srácnak:) Pusyka...

2010. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!