Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sulyfelesleggel rendelkezo...

Sulyfelesleggel rendelkezo kismamak! Milyen dietaval probaltok nem tul sokat hizni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
En 19 hetes vagyok,87-rol indultam ,most 90 vagyok,de el kell mondjam hogy terhessegem elso 12 heteben nagyon nem birtam enni,most kezd megjonni az etvagyam es rengeteg kenyeret eszek.Orvosom finoman fogalmazva egy kis koplalast parancsolt,mondvan hogy a baba ugyis van honnan taplalekhoz jusson.Raadasul a vernyomasom egy kicsit magas volt mar terhesseg elott,Dopegytet szedek igy tokeletesen be van allva.De ha hizok...
2009. márc. 17. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 105kg- vel kezdtem a terhességet és most vagyok 17 hetes és 104-kg én semmiféle diétát nem csinálok sőt az orvosom azt mondta, hogy meg ne próbáljak csak egyek mértékkel. Tehát ne zabáljak ezt én úgy oldottam meg hogy akkor eszem amikor éhes vagyok és annyit amivel jóllakom és semmivel sem többet mert régebben hajlamos voltam túl enni magam most erre nagyon figyelek és úgy néz ki hogy eddig ez így jó. Remélem tudtam segíteni ha esetleg még kérfezni valamit írj privit szívesen válaszolok.
2009. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


170 cm és 78kg-mal kezdtem a terhességet, most vagyok a 31. héten és 84 kg vagyok. (akkor hagytam abba a cigizést,amikor teherbe estem)

Én annyit teszek, hogy nem eszek sósan, mert az megköti a vizet és az is többet mutat, plusz a vérnyomásnak sem tesz jót.

Ha édességre vágyok, akkor inkább valami gyümölcsöt eszek, vagy gyümölcsös joghurtot, de ha nagyon süti ehetnékem van akkor viszont sütök valamit.

Kenyeret amúgy sem sokat ettem, azon nem is változtattam, napi egy-két szeletet eszek.

Mindennap eszek főtt kaját. Ja és próbálok sokat inni, mert az is telíti a gyomrot, így nem érzem magam olyan gyakran éhesnek. Próbálom kerülni a cukrozott leveket,de ez nem mindig megy.

2009. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na igen...ezek a fránya kilók..

Én a fiammal mikor terhes lettem nagyon rossz passzban voltam sajnos elveszítettem egy családtagomat.

80 kilósan kezdtem a terhességet, nem szégyellem mostmár, de mindenfélét ettem, amit megkívántam:((

15 kilót híztam (persze ebben rengeteg víz volt, mert mikor a kórházból hazajöttünk 74 kiló voltam!!).

Most diétázok mint az őrült és érdekes módon teljesen ugyanúgy alakul a súlyom mint a fiammal!!!!

Na ezt én nem értem...

Sütit, csokit szinte sose eszek ha nagyon kivánnám max egy pudingot.

Se fehérkenyeret,se péksütit nem fogyasztok. Főzök magamnak, főzeléket, zöldséget, sovány husit mint a kisfiamnak is, és mégis gyarapodok.na.

2009. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 hetes vagyok és eddig hiztam 10 kilót. :-( Kalória és szénhidrátszegényen kell ennem,azaz hanyagolom a kenyeret a tésztát az édességet és mindent ami nagyon finom...1hónapja csinálom,és igy tartottam a multhavi súlyom. Na azért néha becsúszik egy kis finomság... =)
2009. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!