Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezted az első (fizikai...

Mikor érezted az első (fizikai) jeleit annak, hogy teherbe estél, és mik voltak azok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg nem érezhet az ember semmit, de nekem a kimaradt mensi előtt egy héttel már volt fémes íz a számban, furák voltak a mellbimbóim, a mellemen jobban látszottak az erek, vacsifőzés közben egyszer felfordult a gyomrom. Másnál is volt ilyen ellentétben a "nagykönyvben" írtakkal?
2011. máj. 29. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen állandóan szédültem hányingerem volt a melleim szörnyen feszültek.
2011. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első ez ezidáig egyetlen terhességemnél (ami sajnos vetéléssel végződött) már egy héttel a végül emaradt menszesz előtt hírtelen szédülés jött rám napközben, szinte ájulás szerű, ami sem előtte sem utána nem volt rám jellemző. Titokban reménykedni kezdtem, bár korainak gondoltam, de végül igazam lett. Tegnap ugyanezt éreztem, és elkezdtem reménykedni... de most még 10 nap van a nemvártig.
2011. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemvárt előtt 4-5 nappal állandóan égett a gyomrom.

Azért tudtam,hogy sikerült,mert nekem ez már a második terhességem,és ugyan ezt éreztem akkor is amikor a lányommal terhes lettem.

Kb 6 hetes korig ez volt,gyomorégés,aztán farkas étvágy.

Szinte napra pontosan 6 hetesen kedett el olan hányingerem lenni (egész nap!!!!),hogy örülök,ha pár falatot tudok enni,és folyamatosan felbüfög.

(Bocs a kifejezésért,de ez a tény).

Eddig itt tartok.

2011. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi,hogy nem jött meg.Az összes többi tünetet,amit írtatok előtte minden áldott hónapban éreztem fél éven keresztül:))
2011. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalam eddig ketszer is ugy volt, hogy kozepidotol kezdve folyamatosan menzeszes mindjart megjon erzesem volt. EGy normal ciklusban, mikor nem vagyok terhes, akkor a peteeres szokott fajni csak, aztan elmulik es legkozelebb mar csak a menzesz faj. Nincsenek koztes gorcseim, mindjart megjon erzesem. Csak akkor, mikor teherbe esem, van olyan, hogy peteerestol fogva vegig minden nap van hol erosebben, hol gyengebben ilyen mindjart megjon erzesem tehat mar jo 12-14nappal a kovetkezo menzi elott elkezdodik ez es nem marad abba. Parom nem hitte el az osszel, hogy teherbe estem, pedig igen, kesobb mar elhitte hisz pozitiv lett a teszt, csak elveteltem. Amikor a lanyommal terhes lettem, ugyanez volt. Mivel tervezett volt, feltunt hogy nekem nem szokott menzeszes erzesem lenni menzi elott olyan sokkal. Persze akkor is nekem lett igazam. :)
2011. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esedékes mensi előtt 5 naptól mindjárt megjön érzés (amúgy csak aznap szokott jelentkezni)
2011. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már néhány nappal azután, h megfogant a babánk, furcsa volt, h sportolás közben (futás, biciklizés) rettentően elfáradtam és erőtlen voltam, ami előtte egyáltalán nem volt jellemző. Állandóan meg kellett állnom, pedig a szokásos tempónál lasabban haladtam. A gyanúm hamarosan be is igazolódott :)
2011. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A menzesz elött egy héttel már feszültek a melleim, abból már sejtettem, hogy lehet valami, mert addig semmi ilyesmit nem éreztem, ill. 4-5 hetes lehettem, amikor elkezdtem hányni, ami ki is tartott 2 héttel ezelöttig, ugyanis akkor mozdult meg először a babám! Azóta csak őt érzem, minden más tünetem elmúlt! 19 hkm
2011. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!