Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes folyás 37+3 hetesen?

Rózsaszínes folyás 37+3 hetesen?

Figyelt kérdés
mit jelenthet?eddigi fehér helyett most halvány rózsaszín és éjjel fájdogált a hasam is de már elmúlt a fájás.
2011. máj. 29. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nyálkás?Ha igen akkor szerintem a nyákdugó!Nekem is így kezdődött és másnap délben már babáztam!:D
2011. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tágulásos vérzés, nyilik a méhszájad

ha erősebb és élénk piros lenne, akkor iszkiri be a kórházba

könnyű szülést

2011. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nyákdugó lehet, de nálam nem indult be a szülés, csak a nyákdugó távozása után 3 héttel. Nem egyben jött , hanem csak hetek alatt darabokban.
2011. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Mi bajod van ma utolsó? Mindenhova ilyeneket irkálsz!Nem félsz, hogy kitiltanak? Kapcsold ki a géped és húzz a kocsmába hátha jól ellátják a bajodat!!

2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Katalin Éva GONOSZ VAGY!!!
2011. máj. 29. 12:49
 6/10 A kérdező kommentje:
nyálkásnak nem nyálkás azthiszem.olyan mint a sima folyás csak a színe rózsaszínes.
2011. máj. 29. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
a 12.45-ös miről beszél? senki nem írt semmilyen rossz választ.... na az ilyeneket nem értem...
2011. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12:45-ös vagyok!


Az utolsónak aki nem érti miért írtam ki amit kiírtam: A lényeg az, hogy volt egy igazán bunkó,trágár hozzászólás amit megmondom őszintén jelentettem a moderátornak és nekik hála eltüntették a kiírást gyorsan!!!

2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mostanra már nyálkás és elég sötét barna lett ez a folyás de nem sok inkább csak kicsi darabonként jön.szerintetek ez akkor ugye a nyákdugó?mit gondoltok mikorra várható a baba?ilyenkor mikor kell bemennem a kórházba?még nem kell?vagy már be kellett volna?
2011. máj. 29. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:

12:45 + 20:20-as vagyok


Na akkor az már a nyákdugó!Remélem már összepakoltad a kórházi csomagodat! :D

Amikor nekem is jelentkezett a nyákdugó felhívtam a védőnőt és mondta, hogy akkor innentől bármikor megindulhat a szülés. Ennek kicsit örültem, kicsit nem. Örültem, mert végre a kezemben foghatom a kis pocaklakómat, nem örültem, mert hirtelen jött (36 hétre). A neten is utánaolvastam és az volt, hogy nyákdugó távozása után 3 héten belül baba!Szóval mivel pont vidéken voltam Dédiméknél (elvileg még volt 4 hetem hátra) mikor távozott a nyákdugó hétfőn délelőtt, gyorsan felutaztam a fővárosba még délelőtt nehogy nekem vidéken induljon kifelé a kicsi. Valamiért iszonyatosan rettegtem/rettegek a vidéki( nem Pesti) kórházaktól. Szóval hazafelé beugrottam a nőgyógyászomhoz aki megerősítette a dolgot, hogy bizony viszlát nyákdugó!Kedden éjjel 2-kor búcsút intettem a magzatvíznek is és kedden 12:00-kor felsírt az Én egészséges 2900g-os és 54 cm-es gyönyörű maszatos kisfiam!!!:D

2011. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!