Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok, a párom 22. Kismama vagyok, gyógyszert szedtem. Amikor elmondtuk mindenkinek, akkor az anyukája azt mondta, hogy ne tartsuk meg, menjek abortuszra, ne tegyünk tönkre az életünket. SOHA nem tudnám megölni a gyermekemet!!!!!!!!!! Meg akarjuk tartani, a párom is afelé hajlik, de az anyukáját nagyon szereti és most elbizonytalanodott. Segítsetek, hogy meg tudjam érteni az "anyósommal", hogy a baba marad!

Köszi előre is:)


2011. máj. 29. 08:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha párod akarj a kicsit és jól keres akkor költözzetek össze és éljetek boldogan.
2011. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Meséld már el nekem, hogy lettél terhes fogamzásgátló mellett? Feltűnően sok én is gyógyszer mellett lettem terhes kezdetű sztorit hallok.
2011. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A bátyámék is ugyanígy jártak 20 évvel ezelőtt.A bátyám 22 éves volt,a sógornőm 16 éves,mikor várandós lett.Megtartották a babát,aki ma már 20 éves felnőtt nő lett!Eleinte nehéz volt az életük,de közös erővel szépen megoldották a dolgokat.A bátyám dolgozott,a sógornőm gyes-re ment.Szülés előtt összeházasodtak,öröklött nagyapai házba beköltöztek,és elkezdték közös életüket.Azóta született még egy lányuk,és boldog életet élnek.Sok sikert Nektek is,az anyósék meg majd megnyugodnak,ha mgszületik a kisunoka!:))
2011. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj meg és nyugodtan le lehet pontozni,de igazat adok anyósodnak!Egy 16 éves lány nincs felkészülve arra hogy gyereke legyen hisz még maga is gyerek!

Könyörgöm,nyilván első kapcsolatod és egyetlen éve vagytok együtt!Te iskolába jársz esélytelen főleg gyerek mellett hogy melózz,párod meg ha nincs eleresztve nem fog tudni mindent megadni!Mire akartok gyereket?Ezt a babát anyukádék és anyósodék nyakára szülnéd meg!Nem az abortusz a gyilkosság hanem az ha megszülöd...Az én lányom ha 16 évesen azzal jönne haza hogy terhes hát biztos nem lenne őszinte a mosolyom....Nem csak a babát sajnálom,de téged is!Tudod mennyi mindenből maradsz ki?16 évesen kéne elkezdened bulizni,elmenni ide oda élni és nem akkora felelősséget akasztani a nyakadba hogy lesz a pénzed ennivalóra vagy pelenkára vagy rezsire vagy akármi másra.....

És még mielőtt a sok birka lepontozna elmesélnék valamit!

17 évesen teherbe estem a volt páromtól!Egy éve voltunk együtt,mindenki akarta a babát csak ő nem,az anyja imádott engem,szó nélkül mellém állt,anyukámék is segítettek volna de aztán még is csak arra a döntésre jutottunk hogy elvetetem!És lehet én gyilkos meg bármi más,akárkinek a szemében,de most FELNŐTT FEJJEL azt mondom hogy jól tettem!Nagyon nehéz volt,egy évig ha babát láttam a szívem majd meg szakadt de nem bánom!Nem tudtam volna olyan körülmények közt felnevelni ahogy azt én szerettem volna és így vissza gondolva iszonyú gyerek voltam még akkor!EGY GYEREKNEK GYEREKET SZÜLNI NEM SZABAD!Én azt mondom anyósod nem mond hülyeséget bármennyire is ő most a "gonosz anyós" hidd el nem akar rosszat!Ha később kb 3-4 év múlva is úgy érzitek szeretitek egymást és van hova szülni akkor ő is támogatni fog hidd el!

Azért mégis kívánom neked ha megtartod hogy legyél nagyon jó anyukája a kicsinek!:)

2011. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves 12:57-es!

Igen én ezt tudom, ma beszéltem a párommal, közölte, hogy ő nem mondott ilyet, ő tényleg meg akarja tartani a picit, nagyon szeret minket, ma már nézte az eladó házakat:)


Kedves 13:43-as!:)

Hamarosan úgy lesz;):))


"Kedves" 15:35-ös!

Egyik gyógyszer sem véd 100%-ban. Az enyémről elég sok rosszat hallottam(jangee) az utóbbi időben, most akartam gyógyszert váltani. Ja és végig RENDESEN szedtem, de lehet támadni, én tudom, hogy minden este fél 9-kor mielőtt megfürödtem, mindig bevettem a gyógyszert:))


Kedves 15:46-os:) Nagyon szépen köszönöm, remélem, hogy igazad lesz:))


Kedves utolsó!:)

Engem támogat a párom, az a anyósom mondta, hogy a párom azt mondta neki, hogy nem akarja, hogy hátha így majd leteszek a kicsiről, igen döntöttünk közösen, megtartjuk a picit. A párom megmondta neki, hogy ha változtat láthatja az unokát, ha nem akkor nem, erre már megváltoztak, most már azt mondják, hogy ha megvesszük a házat, segítenek amiben csak tudnak.:)


Köszönöm Mindenkinek:))

2011. máj. 29. 16:28
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szép és jó, hogy támogatod a párod, de arra az eshetőségre gondoltál, mi lesz, ha büdös lesz neki a pelenka és a gyereküvöltés elől inkább a haverokhoz menekül meg egy olyan csajhoz, akinél nincs gyerek? Akkor mit teszel? 22 évesen nagyon éretlen egy fiú ám, ugyanolyan alkalmatlan apának mint te anyának. Ha 22 évesen annyira "jól" keres, az egész biztos nem bejelentett munka, vagyis ha mégse fizet neked gyerektartást, majd leshetsz mint Rozi a moziban, mert nem fogod tudni behajtani rajta. A gyesed arra lesz elég, hogy a pelenkát meg a tápszert meg tudd venni. És ha a szüleiddel történik valami? A szüleid kontójára NEM lehet gyereket nevelni, ezt jól jegyezd meg.
2011. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát ő teljesen más, mint egy "átlagos" 22 éves. Nem jár bulizni, felelősségteljes. Egyébként nem feketén dolgozik, egy erőműben egy műszerész nagyon nagyon nagyon sokat keres. Erre már nem kérek választ tőled:))
2011. máj. 29. 16:49
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Úgy bírom,hogy ennyi "okos" tanácsot osztogatnak, hogy megtartsd-e vagy ne a babát mikor ezt nem is kérdezted. Jó babavárást és kitartást kívánok mert sajnos sok ilyen kéretlen okoskodással fogsz még találkozni...

A 19 éves 30hetes kismami

2011. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:))

Neked is Boldog Babavárást és Babázást a későbbiekben:)

2011. máj. 30. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!