Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha bal oldalt alul enyhén,...

Ha bal oldalt alul enyhén, tompán de kitartóan fáj a hasam az baj lehet? 6hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, nem vérzek csak fájdogál. Most voltam kint a gyógyszertárban Magne B6-ért bevettem egyszerre 2-t.
2011. máj. 28. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt jobb oldalt, nincs semmi baj
2011. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy ezt írod! Remélem én is, hogy nem gond mert tényleg nem vészes csak zavaró meg hát terhesség idején elég ijesztő. Annyi rosszat hall az ember.
2011. máj. 28. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első terhességnél is én most a 2.nál is! Szerintem ez természetes! Nyugodj meg!!! Magne B6 az jó, és is azt szedtem, de most már áttértem a magnerot-ra, napi 3x1et kell szednem, 29 hetes vagyok!
2011. máj. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma reggel már nem is éreztem úgyhogy megnyugodtam. Lehet, hogy a magneb6 segített rajta. Hánytam is egyet ennek örömére. :p
2011. máj. 29. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!