Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Parlagfűallergiás hogy bírta...

Parlagfűallergiás hogy bírta a terhességet ha pont a virágzás "szezonjára" esett?

Figyelt kérdés
Parlagfű allergiám van, és ha jól tudom a terhesség alatt nem szedhető rá gyógyszer. Próbálunk majd úgy "időzíteni" hogy a szezon kimaradjon (aug-szept, nálam ezek a legrosszabb időszakok).
2011. máj. 27. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Húgomnak terhesség alatt teljesen elmúlt az allergiája (gyógyszer nélkül), utána persze visszajött. Ha jól tudom, ilyenkor az immunrendszer másképp van, hogy ne lökje ki az (idegen) magzatot, az allergia meg fokozott immunreakció (lenne).
2011. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont beleesett, sőt utána még 2 évig a szoptatás miatt sem szedhettem gyógyszert. Homeopátiás bogyócskákat szedtem, ez valamelyest enyhített a dolgon, de elég nehezen viseltem így is az allergiát, főleg a terhesség alatt, mert nekem az első trimeszterre esett az allergia-szezon, így párosult még az állandó rosszulléttel (hányással) is. Próbáljátok úgy időzíteni, hogy kimaradjon a szezon a terhesség idejére.
2011. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos nagyon kínlódom az allergiával. Nekem rosszabbodott..


Calcium sandozzal próbálom kihúzni a tavaszt és a nyarat...

2011. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!