Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem is? (hét,...

Tippelnétek nekem is? (hét, nem, plusz kg). El vagyok kenődve, jól jönne pár szép szó.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 24. 11:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

25. hét és kisfiú.

De valami elképesztően csinos kismama vagy!!! És ezt nem azért mondom,mert el vagy kenődve,hanem mert így gondolom.

Bárcsak én így néztem volna ki anno.


Afp pedig tényleg elavult,meglásd minden rendben lesz!!!

2011. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

17 hetes vagyok, valószínű, hogy kislány és plusz 2 kg. De akkor ezek szerint nagy a pocakom :)

Az afp-ről: elküldtek egy újabb vérvételre, aminek még várom az eredményét, beszéltem az orvosommal, aki 2 hét múlva fog megnézni 2d-s és 4d-s ultrahangon is. Hát ennyi...

2011. máj. 24. 12:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet hogy még csak 17 hét? Az afp-t 16 hetesen veszik le, és 18 hetesen van eredmény. Nem lehet hogy akkor neked hamarabb vették le azt a vért?
2011. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azt a mindenit, akkor ez valami kis alien :P :)

Viccen kívül, akkor nagyon szépen nő a babád!

Jó egészséget nektek!!!!

2011. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy az Afp-hez betöltött 16.hét kell.

Nem vették le túl korán? Az módosítja az eredményt!

Amúgy meg mindenkinek igaza van, az Afp nem ér semmit!

Minden rendben a babáddal, a pocakod is nagyon szép!

Boldog babavárást!

2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak be kell tölteni a 16 hetet és még plusz 2-3 napot!


Akkor lesz biztosabb az eredmény (de egyébként elavult ez a vizsgálat és az ultrahanggal együtt érvényes). Nekem 16 +3 naposan vették le a vért.


Csak ezért ne aggódj még az ultrahang hátra van és szerintem is korán csinálták.


Jah és nem nagy a hasad az enyém kétszer ekkora volt! :)

2011. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó menstruáció szerint akkor voltam 16+0 hetes, múlt hét hétfőn, viszont uh alapján 16+4 hetes. Tegnap hívtak, hogy rossz lett az eredmény és még tegnap le is vették újra a vért, 17+0 hetesen (uh szerint 17+4 hetesen.)
2011. máj. 24. 14:43
 18/19 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy 17 hetesen már minek vették le a vért, így még rosszabb lesz az eredmény, nem?
2011. máj. 24. 14:50
 19/19 anonim ***** válasza:

Csini mami vagy!! az a 4 nap meg előre hátra nem mérvadó...hidd el!!

Az uh kb. tudja megsaccolni... példa, hogy nekünk a 32hetes uh-on a fejére azt mondták 38hetesnek felel meg...és hajszál pontosan a kiírt napra megindult a szülés...megszületett persze TÖKÉLETES buksival...

Ne izgulj (se neked se a babának nem jóaz idegeskedés)minden ok lesz...

Élvezd az állapotot mert hamar eltelik :( igaz utána egy még csodálatosabb időszak jön... :)


14hetes kis fickó anyukája

2011. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!