Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem is? (hét,...

Tippelnétek nekem is? (hét, nem, plusz kg). El vagyok kenődve, jól jönne pár szép szó.

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 24. 11:48
1 2
 1/19 *Calli* ***** válasza:
20. hét és fiú + 3 kiló! Miért vagy elkenődve?
2011. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
magas lett az afp-m :(( nagyon szomorú vagyok :(
2011. máj. 24. 11:54
 3/19 anonim ***** válasza:

22 hét,kislány.+4 kg.

Nem értem én sem,hogy miért vagy elkenődve,igazán csinos kismama vagy!

2011. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell emiatt elkenődni.Az afp egy elavult vizsgálat(az is baj ha korán vették le a vért,az is módosítja,ha későn).Elküldtek további vizsgálatra?

második voltam(akkor módosítanám a hetet 18-ra)

2011. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 *Calli* ***** válasza:
Ó azzal ne foglalkozz persze tudom könnyű mondani! De tény, hogy a többi országban már nem csinálják ezt a vérvételt, mert hamisan rossz eredményt mutathat! Dokid mit mondott?
2011. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért vagy elkenődve. Szép kis pocid van:)

Nekem 20.hétig nem látszott semmi, mert előtte hánytam folyamatosan, és nem híztam semmit, aztán beindult. Majd mikor mentem szülni el akartak küldeni a nőgyógyászatra, hogy 36. hét alatt ide nem fektetnek be, azt hitték csak valami gond van és bent kell feküdnöm, mert olyan pici volt még a hasam. Mondtam, hogy kösz, de most szülök, ha szbad, és már 40. hét:) Pedig akkor már 14 kilót híztam összesen, aztán szülés után annyi voltam mint terhesség előtt. Szóval a kilók jönnek mennek.Nagyon szép kismama vagy:)Gratula és jó egészséget!!!

2011. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Majd nemsokára elárulom mi volt a további vizsgálatokkal, csak még várok pár tippet, mert ha elmondom, akkor be tudjátok azonosítani a hetet :)
2011. máj. 24. 12:00
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is csinos vagy, szép hosszú a törzsed.

Én azt mondanám 23.hét / fiú / plusz 3-5kg.

2011. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19. hét, lány
2011. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

24. hét, kisfiú.

Gratulálok, és ne aggódj!

2011. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!