Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a jósló fájás?...

Milyen érzés a jósló fájás? Úgy értem, honnan tudom, hogy az az?

Figyelt kérdés

Csak előre szeretnék felkészülni, h ne érjen meglepi

34 hetes


2011. máj. 23. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 34 hetes vagyok és nagyon izgulok.Remélem nem haragszol,hogy ide írok de én is kíváncsi lennék a válaszokra.Egyébként nekem a védőnő úgy mesélte,hogy görcsöket fogok érezni gyengébbet,erősebbet,hosszabbat,rövidebbet.

Jó egészséget kívánok Nektek!

2011. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!

Semmi baj, látom, nemcsak én vagyok kíváncsi... remélem, kapunk érdemleges válaszokat! hasonló jókat nektek is! amúgy Te hol fogsz szülni?

2011. máj. 23. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Első válaszoló vagyok.Én Veszprémben lakom és a veszprémi kórházban fogok szülni.Június 27-re vagyunk kiírva de már nagyon várom,hogy megszülessen a pici.Sajnos elég aggódós vagyok de bízom benne minden jól fog alakulni.Nem tudjuk mi lesz mert eddig még nem tudták megállapítani,de ez nem is lényeg mert az egészség a fontos.És ti merre laktok és hogy viseled az utolsó heteket?
2011. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia!

Bp. János kórház, és júni 30. Első baba, kisfiú a kis pocok:) Kb 1,5 hónapja iszonyúam vizesedek, sajna semmi nem használ, és a kezem is zsibbad :( de ettől függetlenül nagyon jól viseltem és viselem is, teljesen panasz és problémamentesen, a vizesedésig észre sem vettem, h terhes vagyok, 1 hónapja még bicajoztunk a férjemmel:) alig híztam, bár a vím miatt így is elefánt vagyok! szóval, már nagyon várom, hogy megszülessen,mert most viszont már nagyon nehéz az állandó kéz láb vizesedés és hátfájás miatt:) Remélem, könnyű szülés lesz! Neked is ezt kívánom!

2011. máj. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!