Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hordtok kifejezett terhes-bugy...

Hordtok kifejezett terhes-bugyit? Jó, hasznos, érdemes venni?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok amiknek így ki van képezve felül pocirész, nem vág be nagyobb hasnál már stb? A rendes bugyijaim már nagyon kényelmetlenek, bevágnak pedig a csípőm nem lett szélesebb,nem is híztam sokat csak a hasam valahogy felvesz belőlük, 30 hetes vagyok, nem tudom érdemes e még befektetni ilyesmire, hogy terhes alsó vagy az is bevágna,csak feljebb.
2011. máj. 23. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem terhes bugyit, szimplán egy mérettel nagyobb bugyikat vettem abból a fazonból, amit amúgy is hordok. Pont kényelmesek voltak, nem vágtak sehol.
2011. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vettem egyet, a Triumph-ban, nem mondom, jó drága volt, de nekem megérte. Ügyesen tartotta a pocakomat, még a 38. héten sem vágott be sehol. Többnyire csak orvoshoz, vagy ha mentem valahova, akkor vettem fel, itthonra nem hordtam. Nagyon kényelmes, elasztikus anyagú a pocakrész, veled "nő". Szülés után is hordtam, remekül tartotta a pocakrészt, hogy ne érjen hozzá semmi a császáros sebemhez. Nem nyúlt ki, nem deformálódott el.

A következő babánál is beszerzek még egyet.

2011. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen ezt én is próbáltam hogy egyel nagyobb méretet venni, de az meg csípőben fenéken harmonikázik valahogy nem az igazi...
2011. máj. 23. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 34. hétben járok, és a régi fehérneműim közül a pamut tangákat hordom. lehet, h furin hangzik, de ezek a kényelmesek. pocak alatt vannak, mintha semmi nem is lenne rajtam... de a kórházba azért veszek 1-2"rendes" bugyit !!!
2011. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, csak sima nagyobb bugyikat :) Először csak 1-1-et, több típusból (olcsókat), hogy kipróbáljam, melyik jó rám (nincs nagy fenekem...). Aztán utána vettem még egy adagot :D Jól tettem, én tök izzadós lettem a terhesség alatt, és brutálisan megsárgult a szélük a combhajlatnál :( Még jó, hogy csak 300 ft körül volt darabja. Elettem őket az első terhességnél is szülés utánra (egyszer használatos bugyi helyett), ezeket nem sajnálom kidobni :D
2011. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!