Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a az a bábakoktél? Mit...

Mi a az a bábakoktél? Mit tudtok róla? Mire jó? Beindítja a szülést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beindíthatja a szülést is, de igazából csak egy dolog garantált az alkalmazásánál: minden ki fog jönni belőled tőle. Talán a gyerek is, de ez nincs mindig így.
2011. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim most írta elő keddre, gondolom, utána ügyeletes lesz :-)

Szóval reggeli után egy órával kell elfogyasztanom a következő kutyulmányt:

- 2 dl sárgabaracklé (őszi nem jó)

- egy gyűszűnyi barackpálesz (a biztonság kedvéért Fütyülőst vettem)

- 2-3 evőkanál ricinus olaj (ettől kicsit parázok.


Azt mondta, az 1 ujjnyira nyitott méhszáj mellett reálisnak tartja, hogy kedd-szerdán meglesz.


Ma reggel pedig elment a nyákdugóm, ami egy 4*1 cm barna nyálkás folyás volt, és még mindig olyan kicsit a WC papír. C


Csak lesz valami! Szerdára vagyok kiírva :-)


Neked sok sikert és könnyű, szülést, gyönyörű, egészséges babát, és aztán sok erőt kívánok.

Meg magamnak is :-)

2011. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Igen, méhösszehúzódásokat okoz a hasmenés mellett.

De minimum jól kitisztít.

2011. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam de megkérdezem az orvost róla.Nagyon szeretném ha picivel előbb jönne a baba mint később.Persze csak pár nappal előbb.Most tartok a 34 hétben.Utolsónak jó egészséget és egészséges kisbabát kívánok.
2011. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért megkérdezem a dokimat vagy a védőnőt mit gondolnak róla, nem sürgetem a kicsikémet, jöjjön amikor jönni szeretne. A lényeg, hogy egészséges legyen!!

Mindenkinek sok boldogságot kívánok!!!

2011. máj. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!