Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ilyen hatásos lenne...

Tényleg ilyen hatásos lenne ez a bábakoktél? Tegnap olvastam róla itt, bővebben lent

Figyelt kérdés
Nos tegnap vki feltett egy kérdést a bábakoktéllal kapcsolatban. Igaz én még csak 23 hetes vagyok, de a barátnőm már túl lépte a 40 hetet. Ajánlottam neki, hogy igya meg ezt a koktélt. Reggel ment a férje patikába ricinust venni, 10óra után itta meg, most küldött egy sms-t, hogy 10perces fájásai vannak kb 1,5órája. Nagyon kivi vagyok mi lesz belőle, szerintetek szülni fog?
2010. aug. 23. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, de még soha az életben nem hallottam ilyesmiről, hogy bábakoktél, leírnád hogy mi ez?

Ha ricinus volt benne, az hashajtó, és alhasi vérbőséget okoz, ami azt hiszem, valóban megindíthatja a szülést.

2010. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem próbálnám ki-mint ahogy nem is próbáltam-.Az alkohol problémát okozhat ha esetleg császározni kell, a ricinustól pedig nagyon veszélyes görcsök lehetnek.
2010. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia! Ezt a kérdést tette fel vki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ami az alkoholt illeti a barátnőm nem tett bele, hanem helyette lekvárral itta meg azt mondta neten is utána nézett, és lehet lekvárral is helyettesíteni. :) Nem mert ő sem alkoholt inni. :)

2010. aug. 23. 15:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem 13 éve 2dl ricinus olajjal indították a szülésemet hajnalban. :) De ez persze kórházban történt.
2010. aug. 23. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy fokkal szimpatikusabb a dolog, mint a burokrepesztés. Persze alkohol nélkül..
2010. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én mikor terhes lettem már olvastam itt az oldalon róla, de most hogy már lassan időszerű a szülés, újra előkaptam a témát és ezt találtam róla: [link]


Könnyű szülést, jó babázást, egészséget kívánok mindenkinek!

2010. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tettem fel a kérdést tegnap... Csodálkozom, hogy az alkohollal van problémátok, mikor az egésznek a ricinus a lényege (alkohol csak annak a felszívódást segíti, és amúgy az alkoholt lazításként is "ajánlják" a végén), sokkal veszélyesebb, mint az alkohol. És mint írtam, lényege az összehúzódás, amit kivált. Nagyon veszélyes, ha nem megfelelő állapotú a méhszáj, a szülésznő mondta!!!!!! A baba élete múlhat rajta!!! Én se ittam meg.
2010. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is itt hallottam erről először.De ezek szerint hatásos lehet.Viszont én nem kísérleznék semmilyen házi praktikával, mert tényleg veszélyes lehet.Azért van a végén olyan sűrűn orvosi vizsgálat,CTG egyebek, hogy rendszeresen ellenőrizzék a kicsi állapotát.Ilyen direkt, erőszakosan én nem robbantanám ki magamból a kisbabámat.Szerintem oka van, ha még nem indult meg a szülés.Elhiszem, hogy szörnyű lehet a várakozás, és aggódik az ember, de azért van az orvos, hogy beavatkozzon, ha úgy látja jónak.Inkább ő indítsa meg, minthogy otthon bszorkánykodjon az ember.És ha nem sül el jól?Ki lesz a hibás?
2010. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval tökéletesen egyet értek!


35 hetes km.


Ne kísérletezzetek csajok,nem éri meg!

2010. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem az én babám nem fogja húzni a dolgokat, de én is csak a sexel, mellbimbó ingerléssel, lépcsőzéssel ( negyediken lakom ) fogok próbálkozni ha késik majd a kis szaros. Annó is alig tudtam meginni a ricinust, ráadásul egyből két decit kellett lehúznom az ápolónő előtt. :S Mai világban egyáltalná használják még kórházakban ezt a ricinus olajat? Mindenhol zselé van, meg méhszájtágítás, oxitocin nem?
2010. aug. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!