Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétben érdemes...

Hanyadik hétben érdemes megfogadni az orvost?

Figyelt kérdés

Jelenleg magánrendelőbe járok, ezzel csak az a gond, hogy az orvos már nem a mi városunk sztk-jában praktizál. Tegnap azt mondta, hogy genetikai uh-ra az sztk-ba kell menni, ezért arra gondoltam, hogy gyorsabban mennének a dolgaim ha orvost választanék aki itt praktizál.

11 hetes múltam. Érdemes már megfogadni az orvost?


2011. máj. 19. 09:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék utolsó:) Remélem fog valaki válaszolni,mert én sem fogadok sem orvost sem szülésznőt.
2011. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,és utolsó előtti!Én már egyszer írtam erre a kérdésre (kb.6.),az elsőnél én sem fogadtam orvost,így az a doki küldött be a kórházba felvételre(amikor eljött az ideje) aki épp ott volt az sztk-s rendelésen.Ha meg véletlen hamarabb beindul a dolog,nyugodtan menjetek be a kórházba(körzeti)és minden további nélkül fogadnak.Mondjátok,hogy szülni jöttetek és kész.De ha olyan a védőnőtök mint az enyém,akkor ő is segíteni fog.Nekem azt mondta hívjam ha bármiben tud segíteni.Velem többet foglalkozott az ügyeletes doki,mint a másik kismamával a saját fogadott dokija.Még másnap is bejött és megkérdezte,hogy vagyok.Most is nagyon segítőkész volt az sztk-s orvos,mikor bent voltam.Szerintem kérdezzétek meg a védőnőtöknél mi a teendő ha beindul a szülés,de valószínű ugyanazt mondja amit én.Ne izguljatok,olyat még nem hallottam,hogy valakit elküldtek volna a kórházból mert épp szülni támadt kedve.Azért kívánok sok sikert és egészséget nektek!
2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!