Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetesen termálvizes...

30-31 hetesen termálvizes nyaralás?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok és júliusban mennénk.A legutolsó hónap,amiben még el merek menni nyaralni terhesen és egy akkor 18 hónapossal.

Szerintetek?


2011. máj. 18. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg tudod oldani hogy ne menj bele a vízbe? Mert szerintem nem ajánlatos.
2011. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát a 18 hónapos nagyon élvezni fogja a pancsit, remélhetőleg! :)


De te, terhesen nehogy fürödjél a közmedencében! :O

2011. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán tenne az jót nektek ha termálvízben fürödnél..Sima közmedencében sem de mondjuk ha zárt a méhszájad abba még talán,de termálba nem ajánlanám de te tudod..
2011. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Zárt méhszájam van!A lányommal is voltam anno gyógyfürdőben és semmi bajom nem volt,bár az is igaz,hogy akkor 4 hónapos terhes voltam.

Amúgy sem a hideg vizet sem a meleget nem szeretem,csak a langyosat.

Lánykám a vizet imádni fogja,mert tavaly is jól érezte magát. :)

2011. máj. 18. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok állást foglalni mert nem vagyok orvos, de a terhes nőknek nagyon ajánlják az úszást mint sportot! Na az uszodában is van ám baci! Akkor miért ne mehetnél be a termálvízbe?
2011. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a termálvíz jó pár fokkal melegebb ami remek a baciknak és a fertőzéseknek.De ő tudja mi jó neki ez csak vélemény
2011. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam,hogy baci mindenhol előfordul,ráadásul a gyógyvizeket ajánlják nőgyógyászati bajokra is (nekem szerencsére nincs) és hát érzem,ha nem jó!

Tudom,nekem kell vigyáznom magamra és a pocaklakót előre helyezni,hogy neki mi a jó,de nekem a nyaralás víz nélkül nem az igazi.

De köszönöm a válaszokat! :)

2011. máj. 18. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Terhesen kifejezetten nem ajánlott a gyógy- és termálvízben való fürdést, sajnos, pedig én is nagyon mennék wellnessezni :( És a gőzfürdőket szaunákat sem, csak a sima medencében való úszkálást.

Ezt általában fel is tüntetik a wellnesshotelek honlapján.

2011. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi is mentunk volna a parommal, de en kikertem az orvosom velemenyet es azt mondta maximum a labamat aztathatom...a legnagyobb fertozesforras, veszelyes lehet. Nem mondom, hogy senki nem furdik termalban terhesen, van aki igen es semmi baja nem lesz, de ugye nem vagyunk egyformak, es azt gondolom jobb az ovatossag. Nem veletlenul nem ajanljak. boldog babavarast :) 20 hetes km
2011. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talán idén kibírom egy láblógatással! :(
2011. máj. 19. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!