Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2 hónaposan vagy is 10...

Ha 2 hónaposan vagy is 10 hetesen megyek az első ultrahangra akkor hüvelyit vagy hasit végeznek? Kérhetem hogy hasit végezzenek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hát mindent megteszek hogy elkerüljem a hüvelyit.
2011. máj. 17. 16:37
 12/28 anonim ***** válasza:

doki függő.

van, akinek még a 18-21 hetes is hüvelyi!

és ha bármit rosszabbul látnak, átváltanak hüvelyire.


nekem az istván kh-ban a 12. héten hasi volt már.

2011. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi de szerintem ez nagyon gáz hogy ennyire fontos neked a hüvelyi elkerülése,inkább az lenne ilyen fontos h a babádat minnél jobban láthassák.Szomorú
2011. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem 8 hetesen vagy 2 hónapos terhes, kedves első, hiszen a hónapok nem 28 naposak. Kb 10 hetesen vagy 2 hónapos, jól írta a kérdező. A terhesség is több, mint 9 hónap, 9,3333333333.... :D

Nekem a 12. héten már hasi Uh-om volt, szépen látszott minden, de előtte a 6 és a 8 még hüvelyi.

Van, aki kb 10-12 hetesen megy először orvoshoz, mert előtte észre sem veszi a terhességet. Pl barátnőm, aki 16 hetesen ment először, addig végig meg volt neki minden hónapban.

A 12. héten még nincs AFP meg ilyenek, mert az a betöltött 16. héten a 17.-en van. 12. héten genetikai uh és labor van, tehát semmiről nem fogsz lekésni.

Nekem sem volt jó élmény a hüvelyi UH, de ki lehet bírni. Mindegy, ez a te döntésed.

Boldog babavárást!

2011. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de én ezt nem értem. Nektek fájt a hüvelyi uh vagy mi? Miért kellemetlen? Nekem még a 12 hetes genetikain is hüvelyit csináltak, de egyáltalán nem fájt, nem volt rossz. Tényleg. Szinte semmit nem is érzek belőle. Vagy esetleg szégyenlősek vagytok? Másra nem tudok gondolni....

Egyébként nem akarok senkit elkeseríteni, de terhesség alatt rendszeresen vizsgál a doki belül is, pl. méhszáj nyitottságát, stb... ráadásul meg is kell majd szülni a gyereket. Na ugye, azt meg ne hasonlítsuk egy hüvelyi uh-hoz.

Kérdésre válaszolva, ha 12 hét után mész, már van esélyed a hasira, de én bizony szerettem volna tudni addig is, hogy minden rendben van-e. Jó volt látni a kis szivecskéjét dobogni 6 hetesen....

Amúgy a 12 hetes genetikai uh mindenképp kell!!!!!! Ha eddig nem voltál, akkor kell rákszűrés is, stb, azt pedig nem tudják kézrátétellel megcsinálni, ráadásul az azért kicsit kellemetlen is.

2011. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
12 hétig hüvelyit csinálnak. Azután már hasi ultrahangot. 12 hét előtt hiába csinálnak hasi uh-t akkor se láccik sok minden. Szerintem nem kell rinyálni.A baba érdekét kell nézni hogyha szeretnéd tudni hogy minden rendbe van vele!!!
2011. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
17:24 Egyáltalán nem gáz. Tudod hogy kell másokat megbántanod. És ha valami olyasmi rossz történt velem ami miatt annyira kerülőm? Erre miért nem gondolsz? Egyesek nagyon gusztustalanok amit művelnek.
2011. máj. 17. 18:29
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
Szomorú inkább az hogy képes vagy kihagyni egy fontos genetikai uH-ot a 12.héten,ami a down kort szűri,csak azért,hogy elkerüld ezt...mindegy ,ez a Te dolgod!De javaslom,hogy legalább egy jó 4d-re menj el a 12.héten ahol,tudnak mérni tarkóredőt és hogy megnézzék az orrcsontot!Legalább ezt tedd meg a babádért és magadért...
2011. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
És ha down kóros lesz? Aztán. Engem nem fog zavarni. Ugyan úgy fogom szeretni. Attól mert hogy megtudják hogy az lesz nem lehet már semmit tenni.
2011. máj. 17. 18:38
 20/28 anonim ***** válasza:
Én ugyan Angliában élek, de azért leírom nálam hogy volt. 6 hetesen hüvelyi volt, mert a hasin nem látott semmit. Majd 10 hetesen már csak hasival próbálkozott, pedig nagon hájas hasam van. A 12 hetes is hasi volt.
2011. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!