Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszket, ég alul és csunya...

Viszket, ég alul és csunya folyásom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvosom külföldön van egy ideig, nem tudom elérni, lehetséges hogy viszont terhes vagyok (nemsokára teszthelek)ami jó hír lenne de nem tudom mit csináljak most ezzel a fertőzéssel, már használtam 3 napig hüvelyflóra javitó kupot, mivel kurálhatnám ki orvos és gyógyszer nélkül?
2011. máj. 16. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A helyedben én elmennék az ügyeletre holnap. Ha tényleg terhes vagy, nehogy a fertőzés miatt menjen el a baba.

Terhesség alatt is lehet pl. Klion kúput használni, ha bakteriális fertőzésed van. De úgyis látnia kell orvosnak, mert ő írhatja fel.

2011. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Borax-glicerin gyógyszertárban kapható, recept nélkül, és lehet használni ilyesmire, ha jól tudom, terhesség alatt is.

Ennek azért előbb nézz utána!

Az bizti, hogy hüvelygombára jó.

2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a patikában vegyél canesten kombit,ebbe van hüvelytabletta és krém is.a kettőt együtt használt és az megfogja szüntetni ezeket a tüneteket.ha terhes vagy akkor is használhatod mind a kettőt,én most 32 hetes vagyok és amíg dolgoztam a terhességem alatt a unkahelyemen mindent összeszedtem és 20 hetesen is használtam a hüvelytablettát is.a dokim azt mondta hogy bármikor lehet használni.
2011. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A canesten kombit recept nélkül adják?
2011. máj. 16. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt anélkül adják! :)
2011. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz terhesen!!!Menj el egy másik orvoshoz!!!
2011. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem is

mindenki más mindenkinek más a szervezete


menj dokihoz nehogy vmi gáz legyen a baba miatt !!!!

2011. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!