Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok. Volt...

31 hetes terhes vagyok. Volt ilyen másnál is? Nagyon erős folyásom van. Sárgás-világoszöldes szinű. Nem viszket, nem ég, nem csíp, nem kellemetlen szagú. Lehet valami baja a babának? Kedden megyek orvoshoz. Addig mondjatok valamit, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
fertőzés - kedden kapsz rá a dokitól gyógyszert....
2010. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.Pont ennyi idős terhesen. Először kaptam gombára való kúpot (de ez attól nem szünt meg hiszen nem gomba volt én mondtam is a dokinak de nem nagyon érdekelte:)) aztán mivel attól nem múlt el, Kliont kaptam szintén kúp.

A terhesség vége felé előjött újra akkor már antibiotikumot is kellett szedjek.

Az egséz csak azért fura mert ő a második babám volt, és sehova nem jártam ahol összeszedhettem volna ezeket, az első terhességem során meg még úsztam is hónapokig ill. a Balcsiban is fürödtem és semmi bajom se volt.

2010. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem lehet baja a babának amig kikezelik?Mert attól félek nagyon,hogy valami baja lesz:(
2010. máj. 2. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Terheseknél a folyás mennyisége növekedhet. Sokkal könnyebb gombát vagy baktériumot, fertőzést elkapni.

Tiszta pamut alsóneművel, esetleg gyakori intimbetétcserével és törlőkendőzéssel lehet védekezni ellene. Sokszor így sem sikerül.

Ilyenkor kenetet vesznek, vagy vizeletből mutatják ki a baktériumot. Antibiotikumot vagy hüvelytablettát írnak fel krémmel. A lényeg, hogy szülésig kikezeljék, mert a baba születéskor fertőződhet. (Vagy igen korai terhességben vetélést is okozhat a gond, de itt nem erről van szó.)

Ne izgulj, időben észrevetted, szólsz, kikezelik. Rendben lesz minden.

2010. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a második vagyok. Nem lesz baja a babának, sokkal nagyobb baj ha nem kezelik és felszálló fertőzést okoz. Esetleg egy pár hét múlva már nyilni kezdene a méhszáj (nekem 34 hetesen 2111 volt) akkor még a burok megfertőzésével koraszülést is okozhatna.

Nekem is a végén azért kezeltek antibiotikummal hogy ha születik a lány ne fertőződjön meg mert akkor kezdhettük volna a kis életét egyből egy antibiotikum kúrával.

Szerencsére nem volt rá szükség.

2010. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is ilyen a folyásom,erős sárgás szinü és sürü.Pont pénteken fejeztem be a kúp kúrát,de semmit nem változott,majd holnap megyek és rákérdezek a dokitól.Nekem sem okoz semmi panaszt,"csak"csúnya:-(((Lehet a terhesség növekedésétől van.37+6hetes km
2010. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mostanra megnyugodtál?
2010. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem:(Tegnap voltam az orvosomnál,aki természetesen a héten szabadságon van:(Úgyhogy marad a jövőhét kedd.....
2010. máj. 5. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!