Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Ádám Istvánról mi a...

Dr. Ádám Istvánról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Karcagon a Kátaiban lesz abortuszom nemsoká, és ő fogja csinálni. Megbízható, jó orvos? Nyugtassatok meg kérlek!
2011. máj. 15. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
miért ölöd meg a kicsit?:(
2011. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megöli, első. Lehet missed ab is (ha nem él a magzat). Amúgy a doki szerintem semmi különös. Normális.
2011. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem erre vonatkozott a kérdésem. Amúgy azért mert védekezés mellett (nem felelőtlenségből) csúszott be és egyáltalán nem jött most jókor, ilyen körülények közé nem szeretném megszülni. A továbbiakban akiknek csak ezzel kapcsolatos válaszaik vannak légyszives kíméljenek meg tőle. Elég fájdalmas időszakon megyek keresztül amúgy is, de ez itt speciel senkire nem tartozik, én csak megnyugtatást és tapasztalatokat várnék a leendő orvosommal kapcsolatban. A normális válaszokat előre is köszönöm!
2011. máj. 15. 23:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon félek a beavatkozástól és attól, hogy az orvos félvállról veszi az egészet, és attól is félek, hogy bunkók lesznek, mert tudom, hogy ilyen esetben úgy bánnak mindenkivel mint egy kutyával, sok rossz tapasztalatot hallottam. :(
2011. máj. 15. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Háát, azt sajna nem tudom, hogy olyankor milyen, ha élő magzatot "vesz el", nekem missed ab-om volt nála, és nagyon rendes volt.
2011. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De amúgy biztos rendben lesz vele (nála) minden, ne aggódj ezen feleslegesen.
2011. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm! Reméljük a legjobbakat... És biztos lesz még olyan aki meglátja a kérdést és ítélkezni fog egyből, de higyjétek el, hogy én sem vagyok feldobva ettől az egésztől, és nem poénból megyek abortuszra, nagyon bánt a dolog. :(
2011. máj. 15. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a dokit, de nem kell félned a műtéttől, ez egy 15 perces kisműtét, rövid altatásban. (egyébként ugyanúgy végzik mint a missed ab. esetében, nincs különbség). Az abszolút mendemonda, hogy úgy bánnak az emberrel mint a kutyával. Nem fognak veled lelkizni meg pátyolgatni, de nem azért, mert bunkók, hanem mert az egész magyar eü. ellátás egy futószalag, darab-darab mindenki, naponta rengeteg ilyen műtétet végeznek. Beszólni nem szólhatnak be, mert az az állásukat kerül. De a lényeg, hogy nem fog semmi atrocitás érni, bemész a kórházba, várakozol pár órát, elvisznek műteni, ébredés után pár órával hazabocsátanak, ennyi lesz.
2011. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jól ismerem a dokit. Nála emberségesebb orvossal még nem hozott össze a sors. Sajnos nekem messze van, de ha itt lenne a városunkban, nem lenne kérdés, hogy kinél szülök...

Annyira jó fej. Egyszer "csak úgy" felhívott, hogy mi újság velem, jól vagyok-e már?! (Először nem akartam elhinni, hogy nem csak álmodom...) Mindenesetre orvosban én ilyet még nem láttam!!!

2011. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na ennek nagyon örülök! Kicsit megnyugodtam. Nagyon fontos számomra, hogy rendes orvoshoz kerüljek. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 16. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!