Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, aki még tanultok...

Kismamák, aki még tanultok (diploma előtt), Nektek megy a tanulás babásan? Hányadik hétben jártok?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem tudok a tanulásra koncentrálni, már bánom hogy nem halasztottam, de azt hittem menni fog! Egyszerűen kínszenvedésnek érzem!

20 hetes kismama


2011. máj. 15. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos. Húzz bele. Nekem 6 hónapos a kislányom, és már terhesség alatt meg kellett volna írnom a szakdogám, de lekötött a várandósság, állandóan kerestem az okosságokat a neten hogy mi hogy van a pociban stb. egyszerűen képtelen voltam tanulni, csak a ködben lebegtem, és nem érdekelt semmi. Ne ess az én hibámba, mert azóta sem tudtam megírni a dogám, és tiszta ideg vagyok hogy mikor lesz meg, mert nem szeretném a lányomtól elvenni az időt, így a doga marad el. szerintem amíg pocis vagy gyorsan tanulj sokat :). Halgass rám, tapasztalat.
2011. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben "nyomtam le" egy szakvizsgát - hat hét tanulás napi 10-12 órában. :) A folyamatos hányingert csak borsófőzelékkel bírtam, s kétséges volt, hogy be bírok-e menni vizsgázni. De megcsináltuk. :) Szóval kitartást és hajrá!
2011. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második diplomámat csinálom, és a téli vizsgaidőszakban jártam a 6., 7. hónapban, én is nehezen ültem le tanulni és sokszor elkalandoztak a gondolataim miközben a pocakomat simogattam, és a pici bent rugdosott. De ettől független még soha ilyen sokat nem tudtam tanulni, hiszen most minden időm meg volt rá, nem dolgoztam már.

De mostanra már megszületett a kislányom, egy hónapos, itt az újabb vizsgaidőszak, és szinte esélytelen, hogy tudjak akár egy oldalt is olvasni megszakítás nélkül. Ha a baba megszületik nem lesz időd semmire, állandóan szoptatni kell, pelenkázni, dajkálni. Ami persze mind nagyon jó dolog, és az ember szinte már nem is bánja, hogy nem jut ideje tanulni. Szóval én valahogy tologatni fogom az idei vizsgákat, a többi meg még a jövő zenéje.

De ahogy az első válaszoló is írta, húzz bele, mert most még van időd, annyi amennyi már soha az életben nem lesz, talán csak majd nyugdíjas korodban.

2011. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!