Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mennétek genetikai...

Mikor mennétek genetikai uh-ra? 18 hetesen vagy 19 hetesen? Nem tudom, hogy mi legyen.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövő héten 18 hetes leszek. Az orvos elküldött a kötelező uh-ra, csak nem tudom, hogy nem vagyok-e túl fiatal terhes. Szerintetek várjak a 19 hetig, hogy tuti mindent meg tudjanak nézni. Vagy már 18 hetesen is meg kell tudnia állapítani mindent!?

Légyszi írjatok, hogy ki mikor ment el az uh-ra!

Köszönöm


2011. máj. 14. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
18.-20.hét között kell menni.Én a 19.mentem,nekem ezt javasolta a dokim.
2011. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen mentem. Mindig a lehető legkorábbi időpontban, amikor csak lehetett, és sosem hajtottak el, hogy még túl pici a baba, nem tudják megnézni amit meg kellene.
2011. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten mentem, akkor meg is mondták 99% pontosan a nemét is.
2011. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten kérték, hogy a 19. héten menjek, bár ez úgy sikerült, hogy 18+6 naposan mentem és nem tudták megmondani a nemét, de én azon kevesek között vagyok, akiknek még a 20 és 24. héten sem tudták megmondani. De már tudjuk, hogy kislány lesz.
2011. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! És gratulálok a babákhoz! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!
2011. máj. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!