Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen voltam uh, minden...

12 hetesen voltam uh, minden rendbe volt. Legközelebb 19 hetesen megyek genetikai uh-ra, ti mennétek közbe is uh?

Figyelt kérdés

Azért gondolom, hogy elmegyek mert szerintem sok ez az 7 hét, hogy nem tudom, hogy van a babám...

Ti mit gondoltok?Most 14 hetes vagyok szurkál a hasam, másnak is?Köszi a válaszokat előre is.


2009. febr. 16. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!A has szurka teljesen természetes,és nem indokolt elmenned előbb uh-ra.Ha nincs egyéb panaszod ne menj,mert teljesen felesleges!
2009. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy megnyugtat, ha látod hogy jól van a babád, akkor mehetsz. Én 16 hetesen is voltam amúgy.
2009. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem aggodalmaidat. Én is pont így voltam. Mindenki így megy uh-ra, akinek nincs magándokija. Az, hogy szurkál a hasad teljesen normális. Nyúlnak az izmok, a tested teljes átalakuláson megy keresztül. Én a mai napig sokszor görcsölök be. Olyankor 2 Magne B6 szigorú fekvés, amíg elmúlik. Te szeded a Magne B6-ot? Ha nem szedd legalább napi 2 szemet. Én is így szedem. A 19 hét után csak 32 hétben kell menni uh-ra. én most vagyok 28 hetes és már majd meg zavarodok. Alig bírom kivárni, hogy elérjem. Mi még a nemét sem tudjuk a babónak. Én is aggódtam, hogy valami lesz a picivel. De érzem mozogni, tudom jól van. Ha bármi lenne azonnal be lehet menni a sürgősségire. Fel a fejjel. Nyugi. Szerintem ráérsz a 12. heti uh-ra elmenni.
2009. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Has szurkálás nekem is van,ez természetes. Nehéz kivárni a két UH közt eltelt időt.De ha eddig nem volt baj a terhességeddel akkor nem indokolt a gyakori UH! Ne izgulj minden rendben lesz a babáddal, pihenj sokat. Boldog babavárást kívánok!

13+5hetes

2009. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Boccs a 19 hetes uh-ra elmenni :))))
2009. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a kötelező UH-k között is megyek. A magándokihoz 4 hetente kell járni, és Ő mindig nézi UH-val a babót. Ez engem nagyon megnyugtat. A kórházban a kötelező 12. heti UH alkalmával kb. 5 percet voltam a vizsgálóban (ebben benne van egy kicsi várakozás, majd levetkőzés és felöltözés) szerintem ez kevés idő egy alapos vizsgálathoz. A magánrendelőben pedig 5-8 percig nézi a doki a babót, jobbról, balról, elölről, hátulról...szóval számomra ez megnyugtatóbb. A 19. heti kötelező előtt is pont megyek a nődokihoz, így 1 héten 2x is láthatom majd :)

Üdv:

16 hetes

2009. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia. en pont igy vagyok ezzel. 12 hetesen voltam UH-on, es legkozelebb vervetel utan kb. a 17-18 heten lesz a kovetkezo, a genetikai.a dokimnak csak 2D UH-ja van, de en nem birom ki, azaz hogy ha nagyon muszaly kibirom, de tervezem hogy a jovohet folyaman elmegyek magandokihoz 4D-re mar csak az elmeny miatt is, mert a 2D es a 4D kozott hatalmas a kulonbseg+kapok DVD-t is es ket fotot. allitolag nem art a babonak az UH.tehat en mar tukon ulok es varom h. teljen le ez a het.bizok benne hogy a 15-16 heten mar megfogjak tudni mondani 4D-vel a baba nemét is.

szoval nyugodtan menj el te is, bizti hatalmas elmeny lesz.

Udv.14 hetes

2009. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azt hiszem akkor megyek és megnézem a babómat jövőhéten is.Kellemes babavárást mindenkinek!!!
2009. febr. 17. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!