Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 4 hetes 4 napos...

Ma vagyok 4 hetes 4 napos terhes normális az hogy semmi tünetem nincs még? Se hányás se mellfeszülés stb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!Nekem se volt semmi bajom a 6.-7. hétig!!
2009. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális?nem mindenkinek vannak tünetei vagy vannak olyanok is akiknek csak később jelentkezik.
2009. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én sem vettem volna észre semmit (kivéve a menzesz kimaradását), ha nem tervezett a babánk. Az egész terhesség alatt egyszer sem hánytam, nem émelyegtem, nem voltam érzékeny a szagokra, a mellfeszülést is csak kb. 8 hetesen éreztem. Talán csak fáradékonyabb lettem. Este 8kor már aludtam egész reggel fél 7ig. Örülj neki, hogy Te is a szerencsések közé tartozol, bár még nem vagy lekésve semmiről sem.

Egy 5 hós baba anyukája

2009. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 12. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

22 hetes vagyok és eddig semmi terhességi tünetem nincs, kivéve, hogy mocorog a bébim :) A hányós kismamák nagyon irigyelnek. Semmi baj nem lesz akkor sem ha egész terhesség alatt nem lesz semmi tüneted. Az sem igaz, hogy ha az anyukádnak volt neked is lesz. Az én anyukám végig hányta a terhességét (de csak velem) még a szülő ágyon is hányt, terhesség kezdetén 55 kg volt a végén pedig 51. Hiába evett minden kijött belőle, sokszor volt kórházban is ez miatt, de szerencsére nem lett bajunk. Ezt csak azért mondtam el, hogy az hogy nem vagy rosszul még a jobbik véglet. Ne aggódj! Inkább örülj neki, hogy jól vagy. Kívánom, hogy ez után se legyen semmi kellemetlen a terhességed körül.

Boldog baba várást!

2009. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
VISZONT KIVÁNOM NEKED IS.:)))))))))))))
2009. márc. 12. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap tudtam meg, hogy 12+4 hetes terhes vagyok. Pozitív lett a teszetem múlthéten, mert 1x hánytam, de gyomorrontástól volt, és elmentem tegnep a dokihoz és már 60mm és nagyon szép a babuci. :-)))Semmilyen tünetem nem volt, se szédülés, hányinger, semmi. Azért sem vettem észre, mert a mensim eddig se volt rendszeres, meg 3 éve abban a tudatban éltem, hogy peteérésem sincs.

Kellemes babavárást, és szép kismamakort kívánok!

2009. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!