Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A légzésfigyelő meddig kell...

A légzésfigyelő meddig kell majd a babának? Érdemes újat vennem, vagy vehetek használtan is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár hónapos koráig jó. Nem lehet kölcsönözni? Az jobban megéri, szerintem.

2009. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztm max. 3 hónapos koráig használható, mert utána már lemászik az érzékelőről.


Inkább próbálj meg kölcsönözni, beszélja a védőnővel, biztos tud segíteni.

Bár engem a védőnő beszélt le róla, azt mondta, ha kell, az orvos úgyis mondani fogja, mert olyan babáknak szokták ajánlani, akik koraszülöttek vagy nagyon kis súllyal, vagy légzési problémákkal születnek.


5,5 hós kislány anyukája

2009. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a babám 1 éves koráig szeretném majd használni. Két lap van hozzá, annyira nem tud róla lemászni. Ha mégis lemászna, és jelezne, az se baj. Inkább riasszon tévesen, mint ne legyen, és baj legyen.

A bölcsőhalál 6 hónapos korig fordulhat elő.

Én használtan vettem, és nagyon örülök neki, sokkal nyugodtabban alszom így. Nézegettem a bérlést is, de úgy drágábbra jött volna ki.

2009. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, 9 hónapos- 1 éves korukig fordulhat elő bölcsőhalál, és inkább fiúknál. Nálunk a családban mindenki 1 éves korukig használta.
2009. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok, utánaolvastam, és tényleg 1 éves korig fordulhat elő:

[link]

2009. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, segített döntenem mert ezek szerint nem csak 1-2 hónapig kellene használnom tehát bérlés kizárva. Kell vennünk, de azt hiszem próbálok én is használtat talán úgy olcsóbb. Úgy vagyok vele ha van biztosan nem lesz rá szükség:), ismerősnél volt sajnos pár éve bölcsőhalál ugyan nem közeli ismerősöm de mindenkit megrázott...így én inkább beszerzem.

Még egyszer köszi a válaszokat: 23 hetes

2009. márc. 12. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

A bolcsohalal egeszen 1eves korig bekovetkezhet!!! Igenis megeri megvenni, vagy berelni, de a lenyeg a hasznalaton van. Nem ezen kell sporolni szerintem, ez olyan dolog, hogy fontos! En nem tudnek nelkule aludni normalisan az tuti. Mi fogunk venni, 1000%.


23hetes

2009. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első kislányomnál még nem gondoltunk ilyenre 8 éve.Utána a keresztlányomnak leállt többször a légzése és bekékült ugy kellett fejjel lefelé rázni és hideg vízzel mosdatni.Így ők beszerezték mert kiderült hogy lyukas szívvel született amit azota kinőtt.Ez okozta nála.Lassan 3 éve hogy a 2.kicsi lányom meglett és akkor az ő eröltetésükre beszereztük.Soha nem bántam meg azt a 23000 forint plusz kiadást.Mi 1.5 évig használtuk.Most a nyáron fog megszületni a 3.gyerkőc és biztos hogy nála is használni fogjuk.Érdemes megvenni mert itt felénk 3000 forint a havi díja ha bérled,és még használhatja a köv. baba is.Még egy jó tanács néz szét sokfelé mert a kisebb bababoltokban olcsobb mint a nagy áruházakban.Ha véletlenül nincs az a modell amit szeretnél megrendelik.Kellemes babavárást.19 h
2009. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!