Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor én nem vagyok...

Most akkor én nem vagyok terhes? Minden jel arra utal, kivéve a teszt, amit napközbe csináltam.

Figyelt kérdés

jelek:

-az aktus után normélis időbe vérezgettem, de furán, barnázás stb, ami nekem sosincs..

-majd most a kövi már nem jött meg(1hete) /nem szokása kimaradni/

-gyakori hányinger(de eleve gyengegyomru vagyok, tehát attol is lehet)

-gyakori vizelési inger(felfázhattam is)

-ami viszont fölöttébb gyanus: már 1hete annyira fájnak a mellemim és a derekam mint még soha, és többször látok olyan bizonytalanul..magyarán megszédülök..tom a mell meg a derékfájás a mensi tünete, de nálam nem..nekem az sose szokott, és most hámlik is a mellbimbom..nem tom miért..

-és ami szintén fura elkezdtem sokat enni:S


Sztetek a jeleknek higyjek v annak a napközbeni tesztnek?


majd csinálok egy reggelit is, h biztosra mehessek, de sok olyat hallani h terhes vki a teszt meg negatív..orvoshoz azért még nem mennék..de ha azt mondjátok h az a jomegoldás akkor lemegyek..csak írjátok meg mit gondoltok, h mik a tapasztalataitok.

Jah és am nem képzelem be a tüneteket, mert még 2napja ugy voltam vele h hát nekem megjött akkor..és h akkor nem lehetek az, nem rég hallottam erről h ilyen is van..különösebben nem félek, csak szeretném tudni h most kell e vigyázznom a babára v sem:)


2009. márc. 11. 21:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok, negatív lett ez is..pedig nagyon fura, mellem is másabb már, teltebb, meg másabb, és hámlik..meg fura.

Nekem a fura látás, meg szédülés az olyan h minden olyan fehéres, ködös lesz, és mintha nem a testembe lennék, olyan súlytalannak érzem magam..tehát nem olyan mint amikor elsötétül mindent..itt más, itt pont az ellenkezője.

Nem tudom miért, lehet félnem kéne, mert az az igazság h fiatal vagyok, és a pasi is elhagyott már azután h "talán teherbe estem" tőle(ő erről nem tud h mi van, mert nem keres meg semmi, azota nem beszéltünk mióta lefeküdtem vele:/). De nem tudom miért, v h nem félek, csak rossz ez a bizonytalanság.

Lyli-s tesztet vettem, 400Ft-ért, nem tudom ez mennyire pontos, hnap ha mindenigaz elmegyek orvoshoz..de amugy azt megkérdezhetném h ilyen esetbe h vizsgálnak? csak ultrahang? v más h is?

És köszi h ennyien segítettek:)

2009. márc. 12. 15:08
 12/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kézi vizsgálat is lesz, ami kb fél perc, de UH szinte biztos, hogy lesz! Igazából az lenne a lényeg!

Majd jelentkezz, én szorítok! :)

2009. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszii h így leírtad mert nem igazán tudtam h h lesz, mert anyut kérdeztem ő vizeletet mondott, én ultrahangra gondoltam..ő utána mondta a kézit, de nem volt benne biztos..:)

Mostmár biztos h hnap elmegyek az orvoshoz, megbeszéltem itthon is, és bnőm eljön velem.

2009. márc. 12. 19:04
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megint. Drukkolok, majd számolj be!
2009. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
okés:)
2009. márc. 12. 23:42
 16/18 A kérdező kommentje:

Kiszámoltuk a dokival, h még 7 hét telt el..hüvelyi uh-t csinált, és nem vagyok terhes, de majd eljön az ideje:)

Hisz még fiatal is vagyok hozzá..de majd lesz sok gyerekem:)

2009. márc. 13. 14:40
 17/18 anonim ***** válasza:

Rendben. :) Ha így fogod fel, minden okés lesz! ;)

Én egy vetélés után szintén így fogom fel: hála Istennek, van még 15 évem minimum, hogy sorra jöjjenek a babák, és fognak is jönni!!! :)

Sok sikert Neked is!

2009. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi,neked is sok sikert:)

puszi

2009. márc. 14. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!