Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tároljam 5 napig...

Hogyan tároljam 5 napig felbontás után ezt a hüvelykrémet? Egyáltalán, hogyan használjam?

Figyelt kérdés

Az orvosom felírt egy Gynazol 20mg/g hüvelykrémet, mert gombás fertőzésem van. Az applikátor 5 g hüvelykrémet tartalmaz, amit 1X1 g-onként naponta kell adagolnom, 5 napig. Itthon elolvastam a használati utasítást, ami szerint ki kell húzni a gyűrűt a pumpa teljes hosszúságában, és az egész tartalmát fel kell nyomni. Nos, akkor én csak az 5-ödéig húzzam ki a gyűrűt, mindig annyit amit használok? És hol tároljam, amíg el nem fogy?

Bocsánat az értelmes kérdésért, de sose volt még semmilyen fertőzésem, és nem használtam még ilyet.

19 hetes kismama


2011. máj. 12. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

rá van írva azt hiszem a használati utasításba hogyan tárold. nem?

de én a helyedben bizony a hűtőben !

amúgy boldog babavárást :)

2011. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs rajta a felbontás utáni tárolás, mert elvileg egyszerre fel kellene használni. Én is a hűtőre gondoltam, amúgy, köszi.
2011. máj. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!