Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kozmetikai kezelés...

Van olyan kozmetikai kezelés ami várandósan nem javasolt?

Figyelt kérdés
A szemöldök festésen keresztül az arckezeléseken át egészen a gyantázásig,mindent beleértve!
2011. máj. 12. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én nagyon vágyom egy masszázsra. jelenleg talpmasszázzsal "elégít ki" a férjem, attól is elolvadok, szerinte a gé pontom a talpamba költözött.
2011. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy a meleggyantát kismamáknak nem ajánlják a visszerek miatt.
2011. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Meleg gyantát is lehet simán használni, de pont ezért kell szakemberre bízni a gyantázást: a visszeres részeken fokozott óvatossággal kell eljárni.


A kozmetikus

2011. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12:20-as vagyok. Persze, lehet, hogy nem árt a masszázs, de én úgy voltam vele, ha minimális esélye is van, hogy mégis, akkor nem kockáztatom meg. A masszőr azt mondta, a lábat sem jó masszírozni ilyenkor, bokatájékon vannak olyan pontok, amik gázosak lehetnek (az akupunktúra elvén működve).

Persze itt is igaz, ami mindig, valakinek ez, valakinek az jön be, én nem jártam masszázsra (viszont tornáztam), és nekem sem volt semmi bajom se derekammal, se keringésemmel.

(Személyes véleményem, de nekem a kismamamasszázs is abba a körbe tartozik, hogy a jószándékú szülőkről könnyű pénzt lehúzni.)

2011. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13.41-esnek:

:-))))))))))))))))

2011. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is kozmetikus vagyok és mindenben egyetértek az előttem szóló kolléganővel:)
2011. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!