Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdett el...

Hanyadik héten kezdett el nőni a melled?

Figyelt kérdés
Még csak ezen a héten maradt el a mensim. Már hánytam is,a mellem bizsereg nagyon,de nem nőtt egyáltalán.
2011. máj. 12. 09:50
 1/10 anonim válasza:
Ha jol emlekszem a 10-12 het korul.
2011. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem akkor, amikor megtermékenyültem. Óriásira nőttek és majd le szakadtak (fájtak nagyon)...azóta is akkorák csak sajnos csíkosak lettek, olyan hirtelen történt:)


Üdv 33 hetes

2011. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a legelejétől.

Ez volt talán a legelső jel, mások is megjegyezték, csak akkor még nem tudtuk:-)

2011. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a terhessegek alatt alig nottek a melleim, inkabb csak kicsit duzzadtabbak lettek. Legalabbis ami a kosar meretet illeti, nem kellett nagyobb meret, viszont nem tudtam ugyanabba a fokozatba bekapcsolni. Mintha a hatam szelesedett volna. Ez talan annak koszonheto, hogy hizunk es vizesedunk terhesseg alatt.

Amint elkezdtem a szoptatast hatalmasra nottek. Ami normalis, hisz megtelik tejjel.

Normalis, hogy bizsereg a melled, erzekenyebb is lesz. Nekem leginkabb a bimbo erintese fajt.


Kivanom, rosszulleteid mielobb maradjanak abba, vmint konnyu tovabbi terhesseget!

2011. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Mintha a hatam szelesedett volna. Ez talan annak koszonheto, hogy hizunk es vizesedunk terhesseg alatt."

Meg ha másnak is úgy van, mint nekem volt, végig fent helyezkedett el a baba, a bordáim "kitágultak" (ez meg is maradt, azóta sem állt vissza:-S), a hátam is szélesedett, az amúgy 85-ös mell alatti méretemre (ami mostmár inkább 80) terhesség idején örültem, ha a 95-ös összeért...:-D

2011. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt terhesség alatt a mellem. Szülés után 3 héttel lett nagyobb, aztán szoptatás alatt szépen össze is ment. Most kisebb mint volt a terhesség előtt.
2011. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
első perctől: azért teszteltem a nemvárt reggelén, mert megnőttek a melleim..
2011. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 6. hét végén. Előtte még csak nem is feszült.
2011. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első babámnál nem nőttek egyáltalán,másodiknál a férjem mondta,hogy szerinte nőttek (tehát ha nőttek is nemsokat).Harmadik babánál most megint nem nőnek!
2011. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4. valaszolo vagyok ujra


Bar nalam mind 2 baba vegig lent helyezkedett el (a hasam es a mellem kozott siman elfert mind 2 karom), ettol meg nem kizart, hogy a bordaim is tagultak. Bar en a regi melltarto meretemet tudom hordani, csak mas kialakitasut, mert sajna utanna mas formaja lett a mellem.

2011. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!