Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek korán kezdett nölni a...

Akinek korán kezdett nölni a pocija, az a hányadik héten volt?

Figyelt kérdés
nekem az elsö babával már a 12. héttöl látszott , most várom a másodikat, lehet most még elöbb fog?
2011. ápr. 26. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Első babánál kb a 3ik hónapban kezdett látszani a pocakom! Második babámnál sokkal hamarabb elkezdett nőni a pocakom,8hetesen már egyértelműen látszott! A 12ik héten már idegeneknek is egyértelmű volt,hogy baba van!
2011. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első babával nem nőtt gyorsan, csak a 16. hét körül látszott.


Viszont a másodikkal már a 8. héten is egyértelmű volt :)

Ez a legkorábbi "pocak-fotóm, a 11. héten készült :)

[link]


Most a 3.at várom, de még csak 5 hetes vagyok. Kíváncsi leszek, mikor fog látszódni :)

2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16. hét körül még tudtam rejtegetni, csak mi láttuk, viszont a 18-20. hét környékén már idegeneknek is egyértelmű volt. Most a 25. héten már szép formás pocim van.
2011. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk első baba, 10. héten már látszott, ma már le sem tudnám tagadni... 14. hetet kezdtük vasárnap :)
2011. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első babánál 12 hetesen kismamanadrágot kellett hordanom, mert volt pocim, és a rendes farmert már nem tudtam begombolni. Második babánál viszont hat hónapig semmi! Most 37 hetes vagyok, és kismamanadrágom még nincs, mert jó a pár számmal nagyobb gatya.Azt hittem én is hogy majd megint olyan nagy pocakom lesz, de csak a hatodik hónapban kezdett el látszani, pedig mindkét terhességet ugyanannyi kilóval kezdtem, és ugyanúgy 36-os ruhamérettel. A hatodik hónaptól kellett a nagyobb naci, utána látványosan nőtt a pocakom, szinte naponta észrevettük. Most már nehézkes begombolni a nagyobb nadrágot is, de erre a pár hétre én már nem veszek ruhát...vannak nyári szoknyáim, amik rámjönnek, ezt a kis időt már kibírom akármiben is.

Aggódtam amiért most későn kezdett el nőni a pocak, de az orvos azt mondta, hogy a baba méretei teljesen rendben vannak, egészséges, sőt a kis lába még hosszabb is, mint kellene, szóval minden rendben, valszeg a magzatvíz kevesebb most, ezért a kisebb pocak. :)

2011. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél a 10.héten már látszott... majd a 12-14. héten már másnak is egyértelmű volt. A 16-18. hétre a korához képest "óriásira" nőtt, sokan azt hitték már 24-28 hetes vagyok... Aztán pedig mindig megállt, vagy csak nagyon lassan növekedett a 30.hétig. És a végén inkább kifejezetten kicsi pocakom volt.
2011. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14 hetesen ekkora volt a hasam:

[link]

2011. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a képeket és válaszokat, hát ugy tünik nekem is még a tizedik hét elött látszani fog :)
2011. ápr. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!