Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szedhetek szorulásra?

Mit szedhetek szorulásra?

Figyelt kérdés
2 hete szedem a vasat orvosi utasításra. De ettől iszonyat szorulásom van. Van valakinek tanácsa, hogy mit lehet tenni, hogy javuljon a helyzet? Köszönöm, egy 26 hetes kismama.
2011. máj. 11. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

langyos vízzel idd meg éhgyomorra a vasat.

Próbálj mézet enni éhgyomorra, vagy egy kiskanál olivaolaj is segíthet...

Remélem rendbejössz.

30 hkm

2011. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én még csak 8 hetes vagyok, de az legelején nekem is volt. Most egy hete már nincs szerencsére. Nekem a szilvalekvár segített! Meg a joghurt! A kettő mehet egymás után, úgy hatásosabb!:))

Mondták még a rostos leveket, de nekem felnyomták a savam, az meg még rosszabb volt!

2011. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok olajos mag!

Egy zacskó mogyoró, mandula.

2011. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hasonló tünetekre + puffadás most találtam magamnak csodaszert: grépfrútmag-kivonat. (ökonetes, ha belefér ennyi reklám).

én nagyon boldog vagyok tőle ;))

(10+ hetesen..)

2011. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én reggel éhgyomorra megiszok 3 dl meleg vizet. Este pedig az utolsó falat egy kanál szilvalekvár!
2011. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En is evel a problemaval kuszkodtem, foleg hogy egy honapja nekem is kell szednem a vasat ami meg ratesz.. Nagyon odafigyelek mit eszek, minnel tobb gyumolcs, siman osszeeszem tejjel, de leginkabb ami segit az egy jo eros kamilla tea mezzel vagy sok cukorral. Ez mindig bejott.
2011. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magne b6 helyett Magnosolv port igyál, székletlazító hatású+mellé reggelente amaránt magot joghurttal. Vas mellett is bőven hatásos
2011. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én minden nap ebéd után megeszek egy aktiviát és reggel úgymond semmi bajom.
2011. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az orvos a Laxbene-t ajánlotta. Bár nem vettem be belőle egy szemet sem, mert magától rendbejött. Előtte mindent kipróbáltam már, amit fentebb említettek.
2011. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én heti 1* Guttalax cseppeket szedek,vagy Laevolac szirup.vagy dr steinberg aszaltszilva leve éhgyomorra..(nem biztos,h ez a dr neve..:))
2011. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!