Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. héten enyhe, de tisztán...

33. héten enyhe, de tisztán piros vérzés mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Az Uh nem mutatott ki semmilyen problémát (lepény leválás, vagy tágulás..) Szex sem áll a dolog hátterében. Volt már valakinek hasonló esete?
2011. máj. 9. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondtam volna, hogy lehet tágulási vérzés, de azt írtad az ki van zárva. Ami még eszembe jut: a dokid nem vizsgált meg előtte? Nem vett kenetet valamihez? De ezt szerintem az orvosod biztos jobban tudja nálunk, laikusoknál.
2011. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy pontos legyek: péntek este és vasárnap este volt egy kis vérzés. Vizsgálat ma volt. Minden előjel nélkül jött (nem emeltem meg magamat) és egyből el is múlt és csak este. Remélem ma nem lesz!
2011. máj. 9. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 30, és 32. héten volt ilyen. Biztos ami biztos alapon bent tartottak 5 napot, meg kaptam tüdőérlelőt, és ennyi. Sosem derült ki az ok...

Arra gondoltam, hogy talán pszichésen volt, jelzett a szervezet, hogy lassíts. De hogy a második mitől...

2011. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére tegnap este nem volt semmi.

Először én is arra gondoltam, hogy ez egy jelzés, hogy vegyek vissza a tempóból és pihenjek többet. Azóta ezen vagyok. Remélem többet nem fordul elő és nem lesz semmi baj!

Köszönöm válaszotokat!

2011. máj. 10. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak megpattant egy ér a hüvelyedben, vagy a méhnyaknál. Nagy már a nyomás rajta és az erek rugalmassága sem olyan, mint terhesség előtt. 1. babámmal 2-3x előfordult piros vérzés, hirtelen jött mindig és mire beértem a klinikára már nyoma sem volt, sosem találtak semmit. Mindig csak azt mondták, nem a méhemből jött a vér... Ijesztő volt, de a vége felé megszoktam, hogy én ilyen furcsaságokat produkálok és már nem izgattam magam rajta.
2012. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!