Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta erősen fáj a...

Tegnap óta erősen fáj a hátam, derekam olyan mintha meg akarna jönni, a combom közepe felűl? Miért lehet? 32+4km

Figyelt kérdés
a combomnál felül olyan mintha feszítenék,nagyon fáj és olyan érzésem van mint mikor meg akar jönni.és a gátam is tegnap ota olyan mintha nyomnák.
2011. máj. 9. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet én is érzek és nem tudom mitől van. Remélem lesznek majd válaszok.
2011. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínű jóslófájások, de ha nagyon erős, vagy sokszor (Napi 10-nél több, vagy 1 órán belül 3-4-szer) van ilyen, akkor inkább nézesd meg magad, nehogy gond legyen, még jó lenne a babának a pocakban maradni 6-7 hétig!

A gáton lévő nyomás is ok arra, hogy megnézesd a méhszájat, mert nekem pl. csak a szülés előtti napon volt ilyen (tágult a méhszáj, jóslóim voltak, a baba feje egyre lejjebb került, onnantól vajúdtam másnap reggelig, amikor is megszültem).

Nem akarlak megijeszteni, de erre tényleg csak orvos tud mit mondani, látatlanban nem tudunk segíteni. Minden kismama, minden várandósság más.

Egyiknél ilyen tünetek beleférnek és simán időre szül, a másiknál pedig problémát jelent!

(Lehet, hogy csak befordult a baba, ha eddig még nem úgy feküdt, de ezt is csak orvos tudja megerősíteni, szóval menj dokihoz!)

2011. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom számít e hogy uh alapján 34hetes vagyok..vagy több??melyiket figyeljem szerintetek?
2011. máj. 9. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ultrahangon elmérhetik a babát, azt kell figyelembe venni, ami alapján az orvos számol, ez pedig biztos a kérdésedben lévő 32+4.

Reméljük benn akar még maradni a pociban!

Szurkolok, hogy ne legyen baj, majd írd meg mit mondott az orvos!

2011. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A baba nyomja,készen áll a kifelé útra :)

Jósló fájásokra tippelek én is.Nekem is ilyen volt.

2011. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor azt jelentheti hogy hamarabb jöhet?
2011. máj. 9. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Nem hiszem,csak már befordult és nyomja a buksija alul a dolgokat:)

2011. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!