Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden idegesít. Normális ez?

Minden idegesít. Normális ez?

Figyelt kérdés
Annyira bánt, de minden idegesít. Hogy húza hasam, hogy állandóan pisilnem kell, hogy tök hamar elfáradok. Zavar minden porszem, de ugyanakkor képtelen vagyok rendesen összetakarítani. És az bánt, hogy ugye ez elmúlik, és ha megszületik a babánk, nem fog idegesíteni!? Ráadásul nem vagyok ideges típus, bár néha visszafojtom a stresszt és a dühömet, ami nem jó. Most ezek mindig kitörnek belőlem. Mondjátok, hogy más is volt így!? 29 h km
2011. máj. 6. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ilyen téma is akad! Azért a terhesség sem végig örömmámor, bárki bármit is mond. Nem véletlenül terhesség a neve. Engem is idegesít, hogy ekkora a hasam, alig bírok valamit csinálni, sokszor fáj a lábam, a hátam. Állandóan megbambulnak az utcán, mintha még nem láttak volna kismamát. 34 hetes vagyok, engem is igazán pár hete idegesít elég sok minden. De igyekszem magam megvigasztalni, hogy már csak hat hét van hátra :) Jó lenne már túllenni az egészen. Ja és az is idegesít, amikor valaki közli, hogy élvezzem ki a terhesség végét, de ez ugye egyre nehezebb. Inkább már a babázást szeretném megmondom őszintén, pedig az eleje annak se könnyű a sok sírással, nem alvással egyebekkel, de akkor legalább már némileg "ura" leszek a testemnek...
2011. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!