Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden idegesít. Normális ez?

Minden idegesít. Normális ez?

Figyelt kérdés
Annyira bánt, de minden idegesít. Hogy húza hasam, hogy állandóan pisilnem kell, hogy tök hamar elfáradok. Zavar minden porszem, de ugyanakkor képtelen vagyok rendesen összetakarítani. És az bánt, hogy ugye ez elmúlik, és ha megszületik a babánk, nem fog idegesíteni!? Ráadásul nem vagyok ideges típus, bár néha visszafojtom a stresszt és a dühömet, ami nem jó. Most ezek mindig kitörnek belőlem. Mondjátok, hogy más is volt így!? 29 h km
2011. máj. 6. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Az idegeskedésen túl még hiperérzékeny is lettem. Mindenen elsírtam magam. Ne aggódj elmúlik. Ha megszületik a baba, nem lesz időd ezeken rágódni, annyira megváltozik minden, hogy eszedbe sem fog jutni az, hogy mi idegesít és mi nem. Örülsz majd. ha lesz kettő perced magadra, egy tusolásra, egy fogmosásra. Szóval nyugi, múlni fog!
2011. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hohó, mintha csak rólam írnál! Sosem voltam beszólogatós fajta, de a héten nagyon csúnyán lehurrogtam egy idôs nénit, és csak félig volt jogos. Volt is lelkiismeretfurdalásom... Idegesít, ha nem jön a busz, ha áll a dugóban, ha nem tudok leülni, ha sok a munka és ha kevés az is. És erre még jönnek a sírós-depressziós hullámvölgyek, a ronda vagyok, buta vagyok, anyának sem leszek jó, mindenkinek sokkal jobb, mint nekem érzések.

A hormonok miatt van... Nagyon remélem. Fogadd el, és röhögd ki magad, hogy milyen egy hülye p. vagy. Nekem ez segít :)

2011. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elôzô vagyok, és ém is pont 29hetes vagyok.
2011. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mindenki így van! Én a vége felé már attól is kész voltam,ha csak "rám gondolt valaki"... :))

Tombolnak a hormonok!Mikor meg itthon voltunk a picivel csak álltam az ágy mellett,hogy micsoda boldogsáááág és bőgtem. Azt mondták ez is természetes.Jó baba várást! 5 hónapos baba anyukája ;)

2011. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

32 hetes vagyok

Éjjel 4szer voltam kint pisilni, és kb 5ször keltem arra, hogy belül kb bukfencezik a babó. Utóbbiból kettőnél majdnem bepisiltem, egynél meg azt hittem, szülünk. Reggel picit ingerlékenyen keltem... :)

De még szegény nagyra is ráripakodtam, mert ő meg az 5 évesek természetességével nem akart mindent elsőre megcsinálni...

2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De jó,hogy nem csak én vagyok ilyen :) Nekem ez most kezdődött a 33.héten, teljesen befordultam, semmihez sincs kedvem, idegesítenek dolgok, amik eddig nem... Nálam főleg az öltözködés, zuhanyzás veri le a biztosítékot:) amikor a zoknimat nem bírom felvenni, nem beszélve a többiről...attól kikészülök :) ja meg ez a sírósság...sosem voltam ilyen.. Nem tudom a környezetem hogy tud néha elviselni:)
2011. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jaaaj:):) en is orulok hogy nem egyedul vagyok ezzel a dologgal!! en mar alig birom majdnem mindenen elsirom magam minden es mindenki idegesit!!meg a picikem is:( sajnos van mikor rosszul fekszik ugy erzem hogy szetmegy a hasam !!!

28hkm ,engem az nyugtat hogy mindig aszt mondom hogy mar nem sokaig kell eszt birnom es nemsokara itt lesz velem a kislanyom!!:):)

2011. máj. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, de nagyon várom, hogy én is érezzem a baba miatt ezeket a tüneteket, bár baba nélkül volt már nekem is ilyen tünetem, de babával minden tünetet szeretnék majd átérezni! Úgyhogy szerintem örüljetek mindennek amit most átéltek, mert ez a kisbabátok miatt történik, élvezzétek ki ezt a helyzetet, ne csak azt, amikor már megszületik, hanem azt is, míg a pocitokban van, mert erről is ő tehet! :)
2011. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó, hogy felraktad ezt a kérdést, azt hittem, hogy csak nálam ennyire durva a helyzet! Tegnap töltöttük a 28. hetet és kb 5 napja már magamat sem bírom elviselni. Nincs kedvem semmihez de idegesít, hogy unatkozok. Minden ruhában kis bálnának érzem magam, napközben min. óránként, éjszaka 3 óránkét megyek pisilni. Ma reggel már azon is felhúztam magam, hogy a párom megkérdezte, hogy mit szeretnék reggelizni és én nem tudtam eldönteni... Sokszor legszívesebben sikítanék és verném magam a földhöz de persze nem teszem. Úgy elmenekülnék magam elől ilyenkor! Szerintetek ez már végig így marad?
2011. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Most elkezdtem pityeregni...mert jó, hogy nem vagyok egyedül BÁLNA! És az is igaz, amit a "nemterhes" írt..mert én is nagyon babás akartam már lenni, és most meg nem tetszik!!?? Szóval kinevetem a hülye p..-t, aki vagyok, és lesz..rom az egészet! Élvezzük a terhességet, hogy fáj, hogy húz, hogy bálnák és bénák vagyunk:) Mindenkinek kitartást, és nagyon köszönöm, mert sokkal jobban érzem magamat..
2011. máj. 7. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!