Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mi van 27 vagy 29...

Most akkor mi van 27 vagy 29 hétnél tartok szerintetek?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok. De az eredményeim olyanok mint egy 29 hetesé. Gondolok itt a BPD-re és Lf-re. De valójában is 27 hetes vagyok. Néztem a neten a paramétereket és kevesebbet ír 27 hétre mint ami nekem. Van esetleg félni valóm vagy ez egyéntől függő kinek mekkora a babája? Amúgy az AFP is jó volt annó.
2011. máj. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első vizsgálatok, főleg a 8 és 12 hetes uh. az irányadó a méretet, és a heteket tekintve. Addig nagyjából egyformán nőnek a magzatok, utána már teljesen egyéni a dolog.

Nekem a 18. héttől nagyobbnak mondták 2 héttel, ehhez képes a kiírthoz képest egy héttel később szültem, tehát az uh-hoz képest 3 héttel hamarabb kellett volna megszületnie. Relatív hosszú, és nagy baba volt. (a férjem 195 cm)

2011. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27 hetes vagy. azért mert a babád picit nagyobb mint amit megírtak a nagykönyvben, nem estél hírtelen 2 héttel korábban teherbe. és az is lehet, hogy nem jól mértek...
2011. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a babák a 25-26. héttől már egyéni ritmus szerint fejlődnek. De ezt írják is a neten. Az én picim, azt mondta a dokim, olyan mint egy Barbie baba vagy Ken baba, az átlagnál hosszabbak a lábacskái, szép hosszú combjai vannak. De 26 hetesen még nem tudjuk, hogy most akkor Barbie vagy Ken.
2011. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!