Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi Panadolt lehet 1 nap...

Mennyi Panadolt lehet 1 nap bevenni várandósan?

Figyelt kérdés
19+5 hetes kismama vagyok,és tegnap d.u.-án óta nagyon fáj a fogam. Akkor bevettem 1-et,de éjszaka hajnali be kellett vennem még kettőt,annyira fájt. Félek,hogy ártok a babámnak ezzel. A fogorvosomhoz jöv.héten tudok menni.
2011. máj. 6. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jó ha "tic-tac"-ként eszed:(((Ügyelet???????????
2011. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azért 12 óra alatt 3 panadol nekem soknak tűnik! Jegeld és menj ügyeletre az mindenhol van!
2011. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanebbe a cipőbe járok.Most egy ideje nem fáj a fogam.Nem lesz baja a babádnak de ha panadol nem használ,akkor próbáld ki a paramaxot!Én ezt a kettőt szedem mindkettőt LEHET HASZNÁLNI VÁRANDÓSAN!És vény nélkül kapható.Amúgy én úgy csináltam,hogy napközbe felet vettem be,éjjel amikor kibírhatatlan volt a fájdalom akkor vettem be 1-2 db-ot.Ennyitől nem lesz baja a babának,főleg mivel csak egyes gyógyszerek okozhatnak bajt,amikor receptkötelesek!28hkm

2011. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elírtam:)amik receptkötelesek
2011. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!