Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hetes várandósan nagyon...

14. hetes várandósan nagyon sűrűn fáj a fejem, van olyan, hogy napokig egyfolytában. Nem merek minden nap Panadolt bevenni, mi segítene rajtam? Nem árt a babának a sok fájdalom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:53
 1/6 anonim válasza:
javaslom az orvosi talpmasszázst, egyébként a babának sem jó, ami neked nem jó ...
2009. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kb ennyi idősen nekem is fájt a fejem. Magától elmúlt
2009. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig fájt Neked? Nekem már napok óta fáj, alig bírok dolgozni.

Elviselem ezt is, csak a babának ne legyen baja.

2009. szept. 1. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban az időben nekem is rettentően migrénesen fájt a fejem, (terhesség előtt is sokat fájt) majd olyan 18-20. héttől már csak 1szer -kopp,kopp,kopp-! Nekem a dokim azt mondta hogy algopyrint nyugodtan vehetek be. Az is annyit segített hogy nem fájt annyira! Nekem sem az alvás, vizes borogatás és egyéb praktikák nem váltak be.

Nyugodtan vehetsz be algopyrint vagy panadolt.

Kitartás!

Boldog babavárást!

34 hetes pocis

2009. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

13.08-as


Azt hiszem, 1-2 hétig fájt. Minden nap rendszeresen. Először azt hittem, ha iszok kávét, elmúlik. Hát nem múlt el. Utána - ahogy már mondtam is - magától eltűnt.


Most 18 hetes vagyok, azóta se fájt

2009. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, mára elmúlt a fájdalom, 4 nap után.

Vettem homeopátiás bogyót, szerintem az segített:)

2009. szept. 2. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!