Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéz és lábdagadás (vizesedés)...

Kéz és lábdagadás (vizesedés) ellen mit tehetnék? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de ne játsz ezzel, ha komoly a gond: menj orvoshoz, ne ránk halgass. Nekem a védőnőm mondta, hogy húst azért jó hogy én mindennap eszek, mert segít a víz kiürítésében is, és még a túró a hagyományosan vízhajtó hatású étel. Szereted a körözöttet tehéntúróból? Én minden héten csinálok. Én nagyon szeretem a teákat, rettentő gyengére főzött zöld tea vagy csalántea segíthet egy kicsit. A mozgással engem összezavartak. Valaki azt mondta, feltett lábbal feküdjek, utána meg azt hallottam, mozogni kell, hogy elinduljon a víz a lábból.
2008. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A zellergumó állítólag vízhajtó hatású. Ha szereted salátának nyersen, vagy levesbe főzve fogyaszd. Ha már a kezed is dagad érdemes orvoshoz fordulni, mert ez lehet a terhességi toxikózis jele. Ilyenkor a vérnyomás is magas. Ne játsz vele nézesd meg magad mielőtt baj lesz
2008. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!