Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom, mert 5 hetes babás...

Aggódom, mert 5 hetes babás vagyok és nincsenek rosszulléteim. Folyásom van és nehezebbnek érzem a mellem. Normális ez ilyenkor, mármint hogy alig van tünetem?

Figyelt kérdés
A menszi előtt is már erős pozitív lett a tesztem. Mégis annyit olvastam pl. itt is, hogy sokszor előfordul üres petezsák, hogy azon izgulok, nehogy nálam is az legyen. Hisz alig van tünetem.
2009. márc. 9. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem teljesen normális!!A 7. hétig nekem sem volt semmilyen tünetem a mellfeszülésen kívül!!:):)
2009. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos egyszer előfordult hogy üres volt a petezsák és volt tünetem,rosszullétek voltak.A tünetek miatt ne aggódj mert valakinek egyáltalán nincs,és mégis minden rendben zajlik.Nekem a 10. héttől jelentkezett és a 12. héten el is múlt.Nem olyan gyakori hogy felszívódik a baba,hamarosan már a szívhangját is hallhatod.

Üdv: 39 hetes kismami

2009. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőmnek se volt semmilyen tünete(a kimaradt menstruáción kívül) az egész várandósság során,mégis van egy 3 éves rosszcsont kislánya:)de ha megnyugtat a tudat, jövő héten keresd fel a nőgyógyászodat, én úgy tudom, h már a 6. héttől lehet látni, ha valami gond lenne.
2009. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást. Ezek szerint üres petezsáknál is lehet tünet? Jövő hétre van időpontom az orvosomhoz, azt mondta előbb úgysem tud semmi biztosat mondani.
2009. márc. 9. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek semmilyen tünete sincs egész terhessége során! Nekem az 5. hét végén kezdődött a hányinger, de ha neked nem lesz az még nem jelent semmi bajt. Sőt! Örülj ha megúszod rosszullétek nélkül, mert hidd el nem kellemes érzés:)
2009. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem voltam rosszul, csak a melleim fájtak, de a 8. hét környékén már azok sem. És most 26 hetes kismama vagyok, egézséges, rúgkapáló babával a pocakomban. Inkább szerencsések vagyunk, nem?
2009. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!