Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen csinálnál tesztet,...

6 hetesen csinálnál tesztet, ha attól tartanál, hogy elhalt a babád?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 10:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyosak vagytok!

Hát én is azzal nyugtatom magam,hogy tesztelés előtt kb. 15 perccel pisiltem, tehát lehet ez azért nem lett ilyen!

Csak szörnyen rossz,hogy nincsenek tüneteim (nem is voltak), amiből lemérhetném! Hányni akarok!:)))

Majd megírom mi lett!

2011. máj. 4. 12:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond! De ne tesztelgess már ilyenkor. Nekem eszembe sem jutott ilyenkor már. Nem muszáj, hogy tüneted legyen! Hidd el semmi gond, és mikor meglátod uh-n nagyon fogsz örülni, hogy jól van, és dobog a kis szíve! :)


De kérlek rakd el a teszteket teljesen feleslegesek! Jah, és pár hét múlva még a terhességi teszt is halványodik, mert a hcg mennyiség ürül, ahogy a terhesség előrehalad! Tehát a tesztre már nem lehet mit adni később!


Boldog babavárást!


17 h km

2011. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell aggódni!Kb ilyen idős terhesen mint Te én is csináltam a teszteket folyton,mert nem voltak tipikus terhességi tüneteim.És ne is gondolj arra,hogy elhal a kisbabád,én is nagyon sokat rémisztgettem magam ilyennel,nem szabad mert megmérgezed vele magad!írd majd meg,hogy mi volt a dokinál!Boldog babavárást!27 hetes kismama
2011. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!