Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen csinálnál tesztet,...

6 hetesen csinálnál tesztet, ha attól tartanál, hogy elhalt a babád?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább menj el az orvoshoz, a teszt csak a hormonokra reagál, abból nem tudod, jól van -e a baba. 6 hetesen már látszik a szívhangja is. Menj el esetleg egy 4D-s uh-ra.
2011. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek elvileg, csak most megijedtem!:(
2011. máj. 4. 10:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Miből gondolod, hogy baj lehet a babáddal?

Egyébként én holnap töltöm a 6. hetet, holnap lesz az 1. ultrahangom. Remélem tévedsz, és minden rendben van!

2011. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Abból, hogy poénból néha ellövök egy ovutesztet! Tök jókat nevettünk a férjemmel,hogy szabályosan fekete tesztcsík! Mai viszont halványabb lett, mint a tegnapelőtti!:( Igaz, nem egy időben csináltam!

Tüneteim eddig sem nagyon voltak, tehát abból nem tudok következtetni. Két hete voltam uh-on, akkor már látott petezsákot!

Nagyon félek,hogy attól gyengébb a teszt,mert ürül ki a hcg!

2011. máj. 4. 10:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha elhalt,a teszt még hetekig pozitívat mutat,abból semmi nem fog kiderülni. Csak egy nőgyógyászati vizsgálat deríti ki minden OK-e a babáddal.
2011. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aggódás helyett szerintem inkább hagyd abba a tesztelgetést, és így elkerülheted a felesleges aggódást. Ahogy előttem is írták, attól hogy elhalt a baba, a HCG még benne van a szervezetedben, így a teszt pozitív lesz. De biztos, hogy nem halt el, minden rendben van. Péntekig már nincs sok idő! Kitartás! :)
2011. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

csinálnék, mert én ilyen kis buta vagyok és túlparázós.

csináltam is, és halványabb lett. és jól megijdetem. aztán itt is megnyugtattak, hogy az elhalt után is sokáig pozitív marad, másrészt nem tudod mindig ugyanúgy, ugyanannyi ideig tartani a tesztcsíkot a pisibe, ami ráadásul nem is ugyanolyan sűrű vagy híg. csomó minden befolyásolja.

nem mondom, hogy ne aggódj, mert úgyis fogsz, nem lehet kikapcsolni, de vigasztaljon a tudat, hogy idővel majd kevésbé aggódsz.


28 hetes :)

2011. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a tesztelést,mert csak a frászt hozod magadra: "A HCG szint a várandósság 40-60.dik napján éri el a legmagasabb értékét, majd csökkenni kezd."
2011. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne parázz!!ha gond lenne valószínű észre vetted volna!!!Én is így paráztam és legszívesebben minden nap teszteltem volna,de felesleges!!Nincs semmi gond!!de ha nagyon parázol menj el egy Uh-ra az megnyugtat!!


21hkm

2011. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma 10:26-os vagyok.

Szerintem se aggódj feleslegesen! Biztos minden rendben van. Nekem is az a véleményem, hogy a hormon töménysége nem egyenletes ,és vszínű a tesztcsíkot se mindig ugyanúgy tartottad bele. Az ovuteszt mint jósteszt dolgot meg amúgyis kétkedéssel veszem, sztem azért találták ki a hcg tesztet mert az ovuteszt egyszerűen másra való. Persze biztos lesz aki majd vitába száll velem :)

Lényeg: nem tesztelgetni többet és kitartás péntekig! Majd írd meg, hogy mi volt az UH-n, jó?

2011. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!