Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP vizsgalat utan milyen...

Az AFP vizsgalat utan milyen fontosabb vizsgalatok vannak meg?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az AFP erdeményév után mész genetikai UH-ra,ahol tetőtől-talpig,kívűl-belül átnézik a csemetét.

Utána a 26. héten van a cukorterhelés.

A 36. héttől pedig,bár abban nem vagyok biztos,hogy hány naponta kell menni CTG-re,ahol a baba szívműködését hallgatják.

Ha valamit kihagytam bocsi!:)

21 hetes kismami

2008. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Még annyi,hogy a 32. illetve a 38 héten van uh. A 32. héten megnézik,hogy fejlődik a baba,kb milyen súlyú. A 38.héten már nem emlékszem pontosan,hogy mit is néznek. :( De biztos megtudja mondani valaki.:)
2008. febr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A 32. és a 36. hétben van uh én úgy tudom, és a 36. héten azt nézik, hogy hogy fekszik a baba, befordult-e már a szülőcsatornába, vagy esetleg faros! Megnézik, hogy mennyire érett már a lepény, milyen a magzatvíz! A szüléshez ad támmpontot a dokinak. Boldog babavárást.

2008. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!