Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálat előtt...

Átjárhatósági vizsgálat előtt milyen más vizsgálatok szükségesek?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégeztetni az átjárhatóságit és tudni szeretném, hogy előtte milyen vizsgálatokra számíthatok. Pl. vérvétel? vagy ilyenek.
2010. aug. 11. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga az átjárhatósági vizsgálat előtt nem kell elvégezni semmilyen vizsgálatot,csupán egy ultrahangot szoktak.Ha átható vizsgálatot akarsz,persze vesznek vért,mert abból sok mindent meg tudnak állapítani,pl a hormonműködésedet,ekkor a ciklus konkrét napjain vesznek vért...Átjárhatósági vizsgálatot a ciklus első felében,még a peteérés előtt csinálják.Remélem tudtam segíteni!:)
2010. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hycosy volt, az orvosom szerint több szempontból jobb az uh-s mint a röntgenes. A 6. napon csinálta, de olvastam, hogy későbbi napokon még kevésbé fájdalmas (nem volt egy leányálom). Előtte csinált a doki egy szokásos hüvelyi uh-t és megmutatta az eszközöket, elmagyarázta mi fog történni és mit látunk optimális esetben. Szerencsére minden oké velem. Illetve voltam 5. napon hormonpanelen, de ez független a hycosytól.
2010. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 11. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam először egy hormonprofilt csináltak (vérvétel). Utána uh-on nézte, van-e peteérésem, és volt is, a ciklus 20.napján. Úgyhogy rögön "irányítva" kellett együtt lennünk (kaptam tüszőrepesztő injekciót, és Duphastont), de sajnos nem jött össze. Ezután volt átjárhatósági a ciklusom 10. napján. Én közvetlenül előtte bevettem a Cathaflam-ot, így nem is volt egyáltalán vészes. Kiderült, hogy egyik petevezetőm sem átjárható, így csak a lombik jöhet szóba. Majd következő hónapban terhes lettem, villámcsapásként ért a hír :-) Szerintem annyira elnyomta a fájdalmat az átjárhatóságin a Cathaflam, hogy jobban eröltette a kontrasztfolyadékot a doki, és így átjárhatóvá vált a petevezetékem :-)
2010. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok, nekem most lesz ilyen vizsgálat, kértek labort, ekg, tüdőszűrőt, hormont( vérvétel), na meg ondó vizsgálatot, DE azt minek? nem értem, valaki tudja?Mire oda jutnék, hogy mesterséges megtermékenyítés kéne addig sok minden történhet, meg ezt ne is szeretnénk, szóval tanácstalanul pillázok e kérdés felett. .
2012. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!