Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves otthon levő Anyukák,...

Kedves otthon levő Anyukák, Kismamák! Gondolom elég sokan néztük. Hogy tetszett tegnap Kate menyasszonyi ruhája?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az egyszerűsége volt a szépsége a ruhának. Semmi felesleges csicsa...gyönyörű volt.
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szep volt a ruha, nekem tetszett. Nem az en stilusom, de oda ilyen kellett. Ez kiralyi eskuvo volt, szerintem egy visszafogott, egyszerunek tuno elegans ruha az alap elvaras.

Viszont Vilmoson en ki vagyok akadva. Szinte egy idosok vagyunk, gyermekkent es tinikent nagyon helyes srac volt, sokan "epekedtunk" erte.

Pl ezen a kepen teljesen mas arcszerkezete van: [link]

Az occseben semmi extra nem volt.

Most meg Vilmos ugy nez ki, hogy szinte az apam is lehetne, ellenben az occsevel, aki nagyon helyes, vicces kolyoknek tunik.

2011. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, kedves Utolsó válaszadó! Erről beszéltem én is. Egész máshogy néz most ki.
2011. ápr. 30. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!